Szorult helyzet?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, emelt dózisban kapom a vasat és írtózatos szorulást okoz. 4. napja semmi... Nem hat: kefír, turmixolt barack, szilvalekvár, rozs... SEMMI :( És nagyon nagyon rossz már, esetleg valami más ötlet valakinek?
2019. júl. 19. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kúp, laktulóz szirup :)
2019. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sima natúr zab rá a forró tej,hagytam ázni kb 10 percet és ezt ettem reggelire.Nagyon jòl takarítja a beleket.Lehet bele tenni édesítőt és gyümölcsöt is(banánt ne).Nekem ez segített.
2019. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnos a zab és társai nekem még inkább szorulást okoz úgy vettem észre.


Laktulóz szirupról még nem hallottam :O

2019. júl. 19. 17:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Lenmag és rengeteg folyadék. Pl. egy zabkását készítesz és teszel bele egy ek. Lenmagot...csodákra képes.. 😁 jobbulást!
2019. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kefir pont hasfogo is tud lenni, ahogy a tej is (kiveve, ha valaki laktozerzekeny). Az utifumaghej szuper erre, mellette nagyon figyelni a napi folyadekbevitelre, illetve kello mennyisegu friss gyumolcs, zoldseg fogyasztasara.
2019. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vajhal


Ami etel elbírja egy kanál olívaolaj


Illetve nekem a magnezium mindig megoldotta, főleg a Magnosolv

2019. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Laevolac szirup

És a magnesolv is jó.

2019. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Írta előttem vki az útifűmaghéjat, az szuper, de csak akkor, ha a bevételkor és az azt követő órában le tudsz hozzá nyomni 1-1,5 liter vizet.


A másik: natúr (édesítetlen) vörösáfonyalé. Ha megiszol 2 óra leforgása alatt 4-5 dl-t, meghajt (rendkívül savanyú, de nagyon hatásos).

2019. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szilvalé.
2019. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Glicerines kúp


Nekem a magnrzium semmit nem ért sosem.


Az őszibarack segített 3 db kellett


( nekem szülés után colt azorulásom, végbélrepedésig 😖)

2019. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!