Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség során tud úgy a...

A terhesség során tud úgy a baba úgy fordulni, hogy a nemét szülésig nem lehet tudni, meg ugy fordulhat a baba, hogy a pocak méretét befolyásolni tudja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen van ilyen. A nagyfiamat mikor vártam, egy orvos nem tudta megmondani a nemét. A háta volt kifelé és valahogy mindig úgy rakta a lábait és mindenét, hogy ne lássák. Persze én éreztem, hogy fiú, nem tudom, honnan, csak a terhesség vége felé, mikor lelányozták, mindig mondtam, hogy fiú. Talán az első perctől.
2019. júl. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
72%
Énse tudom a nemét most vagyok a 38.hétben
2019. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én nememet sem láttak sose az ultrahangon, mindig úgy fordultam hogy nem mutattam magam.

Fiunak gondoltak a szüleim, hát lány lettem :)

2019. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem végig, de a 34. hétig mi sem tudtuk a nagylány nemét, háttal volt összekulcsolt lábakkal mindig. 😊
2019. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

A nagynál 31.héten tudtuk meg hogy talán lány de csak a 36.hétre lett biztos.

A kicsinél a 36.héten talánra mondták hogy kislány 39.héten születésekor lett biztos 😂

2019. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Normális orvosnál, aki tényleg ért az uh-hoz, nincs ilyen.
2020. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

🤣 Jó vicc kedves 6#


Lányaim minden alkalommal úgy fordultak hogy semmi nem látszott mi van a lábuk között..

2020. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Pedig a hatosnak igaza van. Egyrészt nagyon durva milyen technológiával felszerelt UH-k vannak, másrészt a genetikai UH-kat nekem 25 percig csinálták, mire mindent tüzetesen átnéztek, másrészt a 12 hetes magzat olyan kicsi, hogy nem tud folyton háttal meg felhúzott lábbal lenni, hát az össze-vissza mozog a méhben. Egy jó szemű, tapasztalt ultrahangos megmondja a nemét már akkor. Persze államiban sokszor se ennyi idő se ilyen jó uh készülék nincs.
2020. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Le lehet pontozni, ettől még így van. FMF-vizsgaval rendelkező orvos mindharom gyerekemnel megmondta a nemet a 12. héttől 4 hetente minden uh-n. És minden ismerősömnek is, aki hozzá járt. Volt, hogy valamit épp ő sem látott, de picit megnyomta a hasam és már fordult is a baba, en is láttam laiukuskent.

Erdekes, másnak mindig úgy fordul a baba, hogy sose látni, nekem meg a 24-26 UH alatt egyetlen egyszer sem fordult úgy, hogy épp takarja magát?

Érdekes, azt se olvastam még sosem, hogy a istenhegyin vagy a ceiczel-ben ne tudtak volna megmondanii. Ott is fmf-vizsgas orvosok vannak.


Amugy szerintem sem baj, hogy nem tudja minden orvos megmondani, foleg allami rendelesen, csak nem tudom, minek kell ilyen hulyesegeket mondaniuk, hogy takarja magat, meg szegyenlos, stb.

2020. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, Czeizel.
2020. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!