Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegen nagyon precíz...

Zalaegerszegen nagyon precíz szülész nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Sziasztok 6 hetes kismama vagyok Zalaegerszegen keresek nagyon jó nőgyógyászt aki alapos és kiváló ultrahangos! Kérlek segítsetek! Köszönöm

2019. júl. 21. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Akiknek megvan a megfelelő vizsgája a genetikai uh-k elvégezéséhez, én azokhoz nem mennék (Horvath Tihamér, Györe Imre, Vajda György, Regényi Péter). Ráadásul nem is kiemelkedő a szaktudásuk, csak nincs náluk jobb helyben.

Én nem uh-s dokit választottam, az uh-kat pedig nagyon jó szakembereknél végeztettem más varosokban, akik erre van specializálódva.

2019. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Szia. Haat én az első hozzaszolo említett orvosai közül vagyok az egyiknek a kismamaja :D . Problémás terhesség. A legelső pillanattól fogta a kezünket. Én csak jót tudok mondani. Ha érdekel privátban megirom. De azt tudom, hogy Zalaegerszegen minden nőgyógyász elég megoszto személyiség.. És ezt nem vonom kétségbe.. Van akinek a pap van akinek a papné.
2019. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Utolsóval értek egyet, itt tényleg mindenki nagyon megosztó... Viszont saját tapasztalatból írom, volt kismamájaként, a Györével nagyon vigyázz..
2019. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Én is 6 hetes vagyok, és szintén zalaegerszegi:)

Rengeteg keresgélés után végül dr. Horváth Tihamért választottam, eddig csak egyszer voltam nála, szóval nagy tapasztalatom nincs, de azon egy alkalommal normális volt.

Azon kívül róla olvastam aránylag a legtöbb jót ( persze nem mindenkitől..)

2019. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!