Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés, miért pont velem...

Vetélés, miért pont velem történik?

Figyelt kérdés

Bent vagyok a kórházba mert barnazas,majd vérzés lepet fel..

Uh-n sajnos már látszott elkezdődött a vetélés😪

Olyan szomorúan fáj a szívem..

És be raktak egy csaj mellé aki holnap abortuszra megy..

A babám 8hetes volt..


2019. júl. 24. 02:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
És szeretnél az abortuszos lány helyében lenni?
2019. júl. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék a helyébe lenni.

De itt olyanokat beszélt a parjaval telefonba..

Hogy végre meg szabadulnak a babatol..

Kicsit nehéz volt ezt végig hallgatni.

2019. júl. 24. 02:56
 3/16 anonim válasza:
100%

Nagyon sajnálom, kérdező. Bár én pasi vagyok, de nekünk is elveszett így egy babánk. Évekkel ezelőtt történt, és még mindig a sírás kerülget.


A "miért pont veled"-re nem tudok válaszolni, de gyanítom, hogy nem is racionális magyarázatért jöttél ide.

2019. júl. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Tudod ez olyan, hogy sajnos hallunk a rákról, a gyógyíthatatlan betegségekről, autóbalesetekről vagy gyermek elvesztéséről,de úgy gondoljuk,hogy ez velünk nem történhet meg. A rákosnak, a betegnek vagy a megtört szülőnek is énidegen volt és mégis! Tudom,hogy nem vígasz,de talán válasz lehet a miért én kérdésre.


Nekünk nőknek sok mindent ki kell bírni, sokszor nehéz az élettől kapott batyu, de nem szabad feladni! Sok erőt kívánok neked!

2019. júl. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel történhet baj. A szomszédomnak a terminus előtti napokban levállt a méhlepény, a baba meghalt.

Én koraszültem.

Egy barátnőm érezte ahogy császár közben felvágják, úgy kellett elaltatni, ami nem sikerült kellően gyorsan.

Szóval miért pont velünk történnek?


Felesleges keedezgetes. Csúnyán hangzik de nálad ez csak természetes szelekció volt. Valószínűleg beteg lett volna, a test pedig kilöki. A következő veletek marad! Légy erős, ami veletek történt az nem tragédia.

2019. júl. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Sajnálom kérdező!

5 éve ikrekkel vetéltem el, borzalmas volt. Kisfiamra 5 kerek évet kellett várni, ő most elmúlt 1 éves, és úton a kistesó. Kitartást!!

2019. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom.


Mi 2016 májusában vesztettük el ikerbabainkat, meg mindig faj és hiányoznak. Pedig azóta három csodálatos kisfiú anyukaja vagyok, köztük egy ikerpáre.


Tudom milyen nehéz, amikor azt kell látni, hogy neked megszakad a szíved, más meg eldobja magától. Kitartast nagyon nagy erőt.

2019. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Nagyon sokan. 3 egészséges gyerekem van de az első a harmadik előtt ugyanígy jártam mint te. Ez sajnos elég gyakori.
2019. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvesztettem a babám 11 hetesen 2019.06.28. Nagyon fájt meg fáj még most is tudom mit érzel bennem még frissek az élmények azt tudom tanácsolni előre nézz sose hátra minden okkal történik lehet beteg lett volna tudom milyen nehéz sird ki magad én sokat istram sőt másik babát se akartam de most pár napja annyira erős bennem a vágy hogy megint terhes akarok lenni csak még várni kell a probálkozással!!! De tudom egyszer nekem neked is lessz gyünyörű gyermekünk kitartást !!@
2019. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten kedves utolsó nagyon érzéketlen vagy tudod mit él át ilyenkor egy nő és te meg ilyeneket irkálsz felháboritó!!!!!!!!
2019. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!