Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt akinek a műszeres befejez...

Volt akinek a műszeres befejezés utan 4 héttel erős menzi szerű görcsei voltak? Holnap lesz 4 hete hogy műszeres befejezésem volt tegnap este nagyon görcsöltem menzi szerű csak erősebb azóta is tompán görcsölök orvoshoz holnapra kaptam időpontot

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit túl parázom lehet de félek hogy valami baj van
2019. júl. 25. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab után, nagyon görcsöltem, bal petefészkemben kiderült, hogy ciszta lett, mert hát megkavarta a hormonrendszert a terhesség. Azt mondta a dokim, nagy valószínűséggel a missed ab utáni első menstruációval eltűnik. Ha nem akkor be kell feküdnöm. Szerencsére eltűnt, nagyon erősen jött is meg, ebből is reméltem nem lesz gond.
2019. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélwm nekem se kell másik mütét ő lett volna az első babám soha nem műtöttek nem is szeretném nemsoká kiderül 9 :15 re van időpontom
2019. júl. 26. 08:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahogy gondoltam gyulladás sajnos kaptam gyogyszert
2019. júl. 27. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!