Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szexelhetunk vagy inkabb meg ne?

Szexelhetunk vagy inkabb meg ne?

Figyelt kérdés

1honappal ezelott 11hetes voltam de nem volt szivhan ezert megmutottek(ugymond abortuszt vegeztek) ra 4hetre parommal megprobaltuk a szexet jovol de csak egyszer most egy honapra ra megjott ma van meg 3.napja igazabol ugyanolyan mint az eddigi menstruacioim semmi kulonosebb fajast nem ereztem lehetne hogy ma megprobaljuk megegyszer sikositoval?

(Ne ertsetek felre meg egyenlore ezek utan nem merek babat bevalalni felek hogy ez lenne ujra,csak nagyon vagyok mar a nemi elete) valaszokat koszonom


2019. júl. 31. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltal kontrollon? Nekem anno mennem kellett mutet utan 4 hettel, es rabolintott a doki a szexre hogy minden rendben, de a baba projektre nekem 3 honapot mondott mutettol szamitva! Szexelni mar szerintem szexelhettek, de csodalkozom, hogy nem neztek rad mutet utan, sot el sem mondtak, hogy mit mikor ajanlott! 😦
2019. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Mikor műtöttek, egy hónappal ezelőtt? Mert a leírásod alapján legalább 2, ha nem 3 hónapnak számolom a műtét óta eltelt időt. De a legelején meg azt mondod, hogy 1 hónapja voltál 11 hetes... lehet, csak nem áll össze.


3 hónapot szoktak mondani, hogy annyit kell várni. Esetleg felhívhatod az orvosod, hogy megnyugtasson.

2019. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem éltem nemi életet a missed ab után még kontrollon a doki nem mondta hogy lehet. Féltem az esetleges fertőzéstől.
2019. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6het utan kell visszamennem azt mondta az orvosom,juni 28an volt a mutet
2019. aug. 1. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor volt és 11 hetes 3 napos voltam de nekem incimplett vetéles volt műszeres befejezéssel :( én már voltam kontrolon gyulladásom van vagyis remélem volt pedig nem szexeltünk azóta nekem is megvolt de csak 4 nap és kevesebb is görcsölés nekem se volt
2019. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!