Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan működik a missed ab műtét?

Hogyan működik a missed ab műtét?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik az altatás? Ha felhelyezik a tagítót az mennyire fáj? Utána mennyire fog fizikálisan fájni? Kb meddig fogok vérezni?
2019. aug. 7. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 szülés között volt 1 missed abom. Nekem tágítót nem raktak, mert szültem már,arról nem tudok írni. Nagyon véreztem reggel, megvizsgálták, vérnyomást mérték, felvették az adatokat, nem ettem már előző este csak, inni pár kortyot csak kora reggel. Elfoglaltam a szobát, átöltöztem. Jött értem a műtős, hogy mehetünk, na akkor már féltem, de jó fej volt, próbálta oldani a feszültséget. Fel kellett feküdni a műtőágyra, bemutatkozott az altatóorvos, elmondott mindent. KB 15-20 percig tart stb. Rámtette a maszkot és már aludtam is. A szobában ébredtem, minden rendben volt. Mindenki nagyon rendes volt, Pécsen voltam amúgy. Nem fáj utána semmi testileg, olyan mint amikor megjönne, én nem sokáig véreztem azt is gyengén 4-5 napot, de lelkileg annál rosszabb, 2 abortuszossal voltam 1 szobában.
2019. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel bementem a kórházba, ahogy mondták. Megvizsgáltak, felhelyezték a tágító pálcikákat. Az kicsit fájt. Olyan volt, mint egy erősebb menstruációs görcs. Ahogy felhelyezték, a görcsök el is múltak. Aztán felkísértek egy kórterembe és várakoztam órákig. Kb. reggel kilenckor tették fel a pálcikákat és délután három körül műtöttek. Maga az altatás nem volt vészes, a kezembe kaptam valami injekciót, és valami gázt is szagoltattak velem. Arra még emlékszem hogy megkérdeztem az ápolónőt hogy ez tuti hatni fog e, azt mondta még senki nem maradt ébren. Ezen nevetni akartam de már nem tudtam. Innentől kezdve nem igazán emlékszem semmire. Csak arra, hogy ismét a szobában vagyok. A doki bejött sokszor megnézni, de a szervezetem jól viselte a műtétet. Este már haza is mehettem.
2019. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikálisan nekem utána nem nagyon fájt, néha volt egy egy kis görcs. Sokáig véreztem utána, ezért már orvoshoz is fordultam. Méh összehúzót kaptam. Attól pár nap alatt rendbe jött.
2019. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is szültem már, akkor nem lesz tágítas?
2019. aug. 7. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem utána eléggé fájt, egy pár órán keresztül.
2019. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvileg ha már szültél, akkor nincs tágítás. De nem tudom biztosra, én nem szültem ezért kaptam tágítót.
2019. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!