Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek lesz tágítás?

Szerintetek lesz tágítás?

Figyelt kérdés

2-re kell mennem, fél 8-kor mehetek haza. Magánkórház, a honlapjukon azt olvastam, hogy egyszer szült nőknél alkalmazzák, de ha az 4-5 óra, utána a műtét, a megfigyelés csak fél-1 óra lenne?


Elfelejtettem megkérdezni az orvost.


Egyszer szültem hüvelyi úton.


2019. aug. 9. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom szülés után nincs tágítás.


De az is lehet hogy rövid a megfigyelés, nem sok komplikációval számolnak ennél a műtétnél.

2019. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-szer szültem már, sajnos a második nem jött össze, mert missed ab lett, délelőtt mentem be, felvették az adatokat, vizsgálták, vérnyomást mértek, 12 után műtöttek, nem tágítottak. 20 perces volt a műtét. Sokat pihentem utána, délután 4-5 körül jöttem haza. Nem magánkórház volt, hanem állami.
2019. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!