Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális ez még ilyenkor?

Normális ez még ilyenkor?

Figyelt kérdés
10 napja volt missed ab műtétem. Azóta 3 orvos is rámnézett h kiürültem e. 3ból 2 orvos már nem látott semmit bent az uh-gal. Nem is véreztem már bő 1 napja de ma megint nagyon minimálisan elkezdtem vérezni. Inkább csak bemaszatolja a tisztasági betétet szóval egyáltalán nem erős vérzés. Se lázam se görcseim nincsenek. Annyi hogy néha szúr a jobb petefészkemnél. Veszek be ilyenkor apranaxot és elmúlik. Meddig vérezhetek akár csak minimálisan is műtét után?
2019. aug. 16. 08:34
 1/1 anonim válasza:

Ez nem egy természetes dolog, mindenkinek máshogy reagál s a szervezete, nem biztos, hogy baj van. De jobb utánajárni, az a biztos! Nekem sajnos kétszer is volt már missed ab. műtétem, mindkettő után 2 hétig vérezgettem. S utána hónapokban volt áttöréses vérzésem is. Az első műtét után 3 hónappal polipot állapítottak meg, meg is műtöttek vele. A második után nem találták mi az oka a rendellenes vérzéseknek. Sikerült újra teherbe esni, s akkor az egyik ügyeletes orvos jött rá, hogy adenomyosisom van, ami így utólag mindent megmagyaráz. Most 13. hetes terhes vagyok, veszélyeztetett,.s csak remélni tudjuk, hogy minden rendben lesz.

Ha nem vagy elégedett az orvosoddal, válts nyugodtan.

Kívánom, hogy minden rendben legyen Nálad!

2019. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!