Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után hány nappal...

Vetélés után hány nappal csökken le a hCG annyira, hogy egy átlagos terhességi teszt már ne érzékelje?

Figyelt kérdés
A vetélés mibden esetben erős fájdalommal jár, ha már jócskán késik a vérzés?

2019. szept. 23. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hogy ürüljon,ami vérzéssel tud csak távozni. Egy erősebb menstruáció.Még ezután 2-3 hét függ mennyi idős terhesség volt, míg kiürül a hcg teljesen.
2019. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel, kb hány nap alatt csökken a hcg.

Nekem nem járt erős fájdalommal, illetve a derekam fájt görcsösen, le akart szakadni. Az alhasam nem fájt és nem is nagyon görcsöltem. Nekem erős pozitív teszt után 10 nappal jött meg, én még anno a fogamzásgátló szedése előtti véreztem ennyire, picit ijesztő.

2019. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. szept. 24. 07:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen vetéltem el,nem volt erős görcs,se erős vérzés.Magától kitisztult,kb.1hétig véreztem.2 éve is volt 6 hetesen,akkor sem volt erős görcs,de nagyon sok vér volt,akkor műtöttek is.Ezt nem lehet előre tudni.
2019. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Szerinted elég, ha csak október 9-én néz rám a dokim? Én meg csak 5+2 napos voltam, tegnap előtt ment el a terhesség, nagyon magas lázam volt 4 napig 😔

(#2 válaszoló)

2019. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden válaszolónak ment a zöld kéz.
2019. szept. 24. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. hétben vetéltem el, éjszaka fel keltem, egy erősebb görcsöm volt, utána el kezdett ömleni a vér belőlem. Mire be értünk a kórházba, már mindenem csupa vér volt. Nem tudom mennyi idő mire ki ürül a hcg, de a műtét után kB 1-1,5 hétig volt még meg az enyhe szédülés. Nekem csak ez volt szinte tüneteim.
2019. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Nekem azt mondtak 5 hettel a veteles utan csinaljak tesztet, ha negativ minden ok. Kov. Menzikor mar nem szabadna hcgnek lenni a szervezetedbe.
2019. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A napokban jártam vérzés miatt orvosnál. Két nap alatt nagyon sokat csökkent a hcg (voltam vérvételen), azt mondta az orvos, hogy 2 hét múlva csináljak egy tesztet, addigra már negatívnak kell lennie.
2019. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!