Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha a vérzés eláll behatolás...

Ha a vérzés eláll behatolás nélkül lehet házas élet? Orgazmus?

Figyelt kérdés
1hete volt vetélés én amit műtéttel fejeztek be. Nem volt szívhang. Mióta terhes lettem borzasztóan kívánom a sexet😑 és a műtét se enyhítette. Ahogy tudtuk, hogy terhes vagyok nem mertünk egyutt lenni. 12 hete már ennek. Tudom, hogy 6hétig nem ajánlott a behatolás fertőzés miatt se meg a méh gyógyulása miatt, de az orgazmus is árthat?

2019. okt. 3. 17:13
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Minden tilos, aminek következtében fertőzés érheti a méhed.
2019. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orgazmus nem árt.
2019. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkabb terhesen kellett volna... en is igy voltam, nagyon kivantam a szexet az elso hetekben😌
2019. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orgazmus nem art. A behatolas veszelyes, a fertozes miatt. Meg azert a huvelynek is kell ido, mig regeneralodik. En hiaba kivantam fejben a szexet, a huvelyem halott volt, erzeketlen egy jo darabig.
2019. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!