Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 hónapja vetéltem műszeres...

1 hónapja vetéltem műszeres befejezéssel az orvosom azt mondja hogy nem kell 3 hónapot várnunk belevághatunk újra a babaprojektbe. Volt valaki akinek ezt mondták?

Figyelt kérdés
Mindenhol 3-6 hónapot írnak nem értem...

2019. okt. 7. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim fél évet várjunk, de ha idősebbek lennénk és akkor 3 hónapot mondana.
2019. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is lehetett próbálkozni a 4 hetes kontroll után.
2019. okt. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 6. Héten vetéltem 26 éves vagyok. Te? És próbálkoztatok egyből és ha igen összejött hamar a baba? Minden rendben volt?
2019. okt. 8. 08:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 18. Héten szülés és egészségügyi.... két hét kontroll után lehetett már nemi életünk ennek már négy hónapja. Nagyon sajnálom eggyütt érzek veled!
2019. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 AkireM ***** válasza:
Szia! Nekem is azt mondta a doki hogy 3-4 het a mutet utan kontroll es ha mindent szepnek lat akkpr mehet a menet :) 16 hetes voltam :( 2x kellet megmuteni :( csak ez ad erot hogy mar probalkozhatunk... jovoheten mar tesztet is csinalok, remelem vissza jon hozzank ❤️
2019. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett hónapokat várni, kontroll után zöld lámpát kaptunk. Hamar össze is jött a baba, most itt szuszog :D
2019. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Végre egy orvos, aki nem az elavult nézetet vallja, hanem halad a tudomány alakulásával. Tanulmányok szerint nem kell várni, minél előbb teherbe esel, annál kisebb az esélye az ismételt vetélésnek.
2019. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Először 5. hónapban sikerült, missed ab lett műszeres befejezéssel.

A 4 hetes kontroll után egyből elkezdtünk próbálkozni, 3. hónapban sikerült, de sajnos megint missed ab lett műszeres befejezéssel.

Most vizsgálnak (a 2. műtét óta 4 hónap telt el), úgyhogy jegeltük a próbálkozást, amíg ki nem derül valami.


Nyilván, hogy én így jártam, nem jelenti azt, hogy nálad is problémás lesz a következő.


Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön és karodban tarthasd a kisbabád!!!

Sok-sok erőt és kitartást!!!

Sajnos tudom, hogy milyen nehéz, de nagy igazság, hogy a remény hal meg utoljára!!!


28N

2019. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek akkor azt hiszem bele is vágunk.. kívánom mindenkinek hogy sikerüljön minnél elöbb :)
2019. okt. 8. 18:19
 10/13 A kérdező kommentje:

2# válaszoló


Nagyon sajnálom :/ én is ettől félek hogy megint így járunk.. de az biztos sose szabad feladni! A vizsgálatokkal kiderült már valami, hogy mitől lehetett?

2019. okt. 8. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!