Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tetette már valaki meddővé...

Tetette már valaki meddővé magát külföldön innen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van pár ország ahol lehet. Valaki volt már? Nincs gyerekem, és nem is lesz. 27 éves nő vagyok.


Ha valakinek van tapasztalata, akkor megköszönném. Mennyi idő, hol, mennyire fáj, mennyi idő után lehet szexelni punciba, stb.


2019. okt. 25. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Én nem voltam, de Léván van egy klinika, ahol megcsinálják, 600€ körüli ár rémlik, 1 nap az egész. Talán Mediklinik a neve de nem vagyok benne biztos.
2019. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rájuk gondoltam, köszönöm.
2019. okt. 25. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekmentes övezeten volt egy cikk keress rá.Szlovákban csináltatta a nő.
2019. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi, megtaláltam.


[link]

2019. okt. 25. 18:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Ti megmernétek csináltatni? Nekem is nagyon jó lenne, pénz is megvan, de iszonyatosan félek az egész procedúrától...
2019. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm itthon csináltatta, de orvosi indokkal.( genetikai betegség)


A másiknak 3. Gyerek császár alatt.


De így is nagyon jönni akart a 4..


Nem ijesztegetés, de nagyon ritkán előfordul.



Remélem a legjobb döntést hozzátok, és sosem bánjátok meg.

2019. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
# 5, olvasd el a beszámolót. Engem a heg picit zavar. Műteni műtöttek már (cici és orr). Én a fájdalomtól tartok eléggé.
2019. okt. 25. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem nemsokára megszületik a 2.babám de tervben van ez a műtét mert többet nem szeretnék es a védekezéssel sem akarok vesződni.

Én nem tartok tőle szerintem egy cici&orr műtét 10szer nagyobb kaliberü.

2019. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A fájdalom egyáltalán nem vészes. Pár napig kicsit nehezebb utána felkelni és óvatosabban mozog az ember, de ennyi.
2019. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A cici nekem nagyon fájt, az orr semennyire. Picit feszített, de nem fájt. Én azért vacillálok, mert nyilván védekezni kell idegenekkel gumival továbbra is.
2019. okt. 26. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!