Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális a barna folyás? A...

Normális a barna folyás? A lombik beültetést követő 20. napon megjött a vérzésem, miután az utrogén és az ösztradiol pótlást abba kellett hagynom a hcg szint csökkenése miatt.

Figyelt kérdés
A menstruációm rendesen lezajlott, de a mai napig, azaz 23 napja barna folyásom van. Napi több tisztasági betét mennyiségű és a wc papír is piros. Néhány napja menstruációs érzésem is van. A menstruáció előtt szokott PMS lenni és utána kb.2 hétig barna folyás. A mostani azonban már az egész ciklusban tart, de nem tudom, hogy ebben az esetben elfogadható-e.
2019. okt. 25. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem bar nem volt lombik, siman probalkozunk, de az inszemek ota tart a hasonlo allapot nalam. IR terheles, vervetel, majd endokrin orvos. O majd remeljuk megfejti a gondot. Ami tuti, hogy suru benneku cisztaim lettek az inszemek ota...a hormonoknak gyanitom, nem orult a testem. Menj vissza a dokidhoz.
2019. okt. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!