Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sos Akik már tul vannak az...

Sos Akik már tul vannak az otthoni vetélésen. Normális, hogy már alig verzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kérlek,adjatok tanácsot,hogy mennyire normális ez,hogy 1 napig véreztem erősebben ( nem ömlött,csak 1 tekercs wc papír minden pisiles után?Egész görcsöltem erősebben,de hamar elmúlt mindig.Azután sok alvadt vér,és nyák,de petezsákot nem tudtam beazonosítani.Ugyanis 7 hetes lehettem,a baba feszívodott( egy hete még benne volt)Felhívtam az orvosom,és mondta,hogy holnap délelőtt hívjam,mert ez normális és különösebb bajom,fájdalmam nincs.Sőtt ma már görcs sincs.Erre pár óra elteltével már alig vérzek és semmi darabosság.Most nem akarom újra felhívni,mert fájdalmaim nincsennek.Cserepes lett azóta az ajkam.Ennyi.Szerintetek most kitisztultam ilyen hamar vagy félbemaradt? Nektek meddig tartott?

2019. okt. 27. 15:38
 1/10 A kérdező kommentje:
* egész éjjel görcsölgette. Ezt akartam írni.
2019. okt. 27. 15:39
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék az ügyeletre. Nekem egy napig volt erős, utána csak gyengén. Bementem és kiderült hogy még bennem van. Megműtöttek.
2019. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra sajnos nem tudok válaszolni, hogy normális-e (bár szerintem nem). Nálam egy péntek reggel kezdődött, úgy késő délutánig alig volt valami, aztán estére egészen erős lett. Szombat-vasárnap megint alig volt valami, akkor kezdtem kicsit reménykedni, de hétfőtől megint rákezdett, mintha menstruáltam volna. Csütörtökig tartott, de nem voltak darabok, meg semmi "oda nem illő", teljesen olyan volt, mint a menstruáció, csak talán kicsit élénkebb piros. 6 hetes voltam. Szóval 1 nap alatt biztosan nem ürült ki nálad sem, mindenképp érdemes orvoshoz menni, nehogy baj legyen.
2019. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most rózsaszín nyálkás folyik belőlem.Igen ám,csak nem vok műthető mert meg vok fázva.
2019. okt. 27. 16:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak délelőtt,hogy mik jönnek ki,arra azt momdta,h normális
2019. okt. 27. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Részvètem. Teljesen normàlisan zajlik a vetèlèsed. Lehet , hogy fogsz mèg erősebben vèrezni ùjra, de nem törvènyszerű. Ha baj lenne lazad/ hőemelkedèsed, esetleg influenza szerű tûneteid lennènekm
2019. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,h írtatok! Ez már a második sajnos.Csak az elsőt művi úton vették el 14 hetesen.Utolsó válaszoló,örülök,h ezt írtad,mert lelkileg megzuhantam,és ugye nem tufom,h hogy zajlik ez.Lázsm nincs,rosszul se vagyok.A nátha vége felé tartok.( köhögés felszakadás,orrfújás) Mostmár beállt ez a rózsaszínes nyákos vérzés.Más nem jön most.
2019. okt. 27. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma volt vetélésem. Holnap lesz 3 hete, hogy kiderült, hogy nincs szívhang. 8 hetesen. 😢 Mi a várakozás mellett döntöttünk, de mivel két hét után sem történt semmi, bejelentkeztem a kórházba, kedden kell mennem egyébként.


Ma, kb. 1,5 - 2 óra alatt zajlott le a dolog. Ebéd után éreztem pár nagyobb görcsöt, amit követően elfolyt valami. Azt hittem már vérzek (mert előtte pecsételtem) , de valószínűleg a magzatvíz volt. Kimentem a mosdóba, és nem sokra rá jöttek is az erős, intenzív görcsök. Vér, nagy alvadt vérdarabok. Olyan 1,5 óra után, már a diványon "vergődve" kimentem megint wc-re, mire kijött valami nagy darab. A placenta volt, alvadt vérrel (szerintem). Utána jobb lett, de még kb. 1 órát görcsölt, vérzett. Most is, de nem nagyon. Illetve vannak görcsök, de ezek már nem erősek és nagy állandóak. A férjem felhívta a szülésznőt, aki azt mondta, hogy addig míg nem vérzek hevesen, ez sajnos teljesen normális. Tehát hogy nem ömlött neked a vér, az csak jó hír.


Mint az én esetemben is, a tiédben is csak az ultrahang tudja megmondani, hogy kitisztultál e rendesen. Van rá esély, én is ebben bízom.

2019. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És természetesen részvétem! Nehéz néha az élet.
2019. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jól esik,hogy írtál,köszönöm!!! Remélem,hogy,ha már ilyen szörnyűségen megyünk keresztül,legalább a művi beavatkozást megússzuk! Részvétem neked is,és kívánom,hogy ezután csak egeszséges babád szülessen!Ha gondolod privátban is beszélgethetünk.Az én orvosom is a sok vérzést mondta bajnak,de zavaromban meg sem kérdeztem,hogy más dolog miatt ártat-e a szervezetnek,hogy nem rohanok kórházba.Nekem reggel még sok minden jött,pár órával később alig majd rózsaszínes,utánna megint alig majd megint a rózsaszín.Félek,h nem tiszulok ki,de nagyon reménykedek,hisz akkor még tudok annyi erőt összeszedni,h újra próbáljuk.Én babát nem láttam,mert felszívódott.Petezsák meg gondolom,h összeesett,és lehet,h benne volt csak elveszett a sok minden mellett.És az alvadékot is inkább hosszúkás sötét nyáknak láttam.Kérlek írj mindenképp,hogy mi van veled.
2019. okt. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!