Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés utáni menstruá...

Spontán vetélés utáni menstruáció?

Figyelt kérdés

Szeptember 18-án rendes menstruációm volt. Október 14-én is megjött, de akkor jóval kevesebb volt. Október 23-án vérezni kezdtem. 24-én reggel csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Még aznap felkerestem egy nőgyógyászat, aki befektetett a kórházba.

Az aznapi HCG szintem 85 volt. Két nap múlva 68,

Utolsó vérvétel kor pedig 15.

Ezen a napon ultrahangon is voltam, ott azt mondták, h ovulálok.

A vérzésem 2 nap után elmúlt, azt mondták az orvosok, spontán vetélés volt, melyet megold a szervezetem, felszívódik. Nagyon pici volt a baba. A mai napon, november 2-án vérezni kezdtem. Tegnap óta éreztem, h feszül a mellem, mint menstruáció előtt. Létezhet, hogy ez a menstruációm, aminek papírforma szerint egy hét múlva kellett volna jelentkeznie?

Egyéb fájdalmam, lázam nincsen.



2019. nov. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg a tisztulas, de a doki jobban meg tudna mondani. Nrkrm ugyan muvi brfejezesem volt de utana csak 5-6 het mulva jott meg.
2019. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keddre van időpontom a dokihoz. Amennyiben nagyon erős vérzést tapasztalok felkeresem hamarabb. De amíg csak vérezgetek, mint az első nap, mikor megjön nem nagyon akarom. Nagyon idegörlő ez az egész. :(
2019. nov. 2. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a tisztulás. Én is vetéltem, és az utána következő napokban olyan érzésem volt, mint menstruációkor, nagyon hasonlít rá, bár nekem erősebb volt. Mondjuk maga a terhesség is idősebb volt. Ha az én esetemben lerendezte a testem, a tiédben is lefogja magától.
2019. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!