Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti is gyújtottatok gyertyát...

Ti is gyújtottatok gyertyát november 1-én az elvetélt magzatotokért?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pedig eddig 2 magzatot veszítettem el. Az egyik a kislányom ikertestvére volt. Úgy gondolom, hogy megvolt az oka,így nincs bennem keserűség, bár minden nap eszembe jutnak. Nyilván jó lett volna,ha itt vannak,de, akkor nem született volna meg a kislányom,aki a legfontosabb nekem. A dédszüleimért gyújtottam gyertyát,volt olyan szerencsém, hogy 16 évig ismerhettem és szerethettem őket.
2019. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy így mondod...

Nekem eszembe sem jutott :(

Kb 5 hetes voltam majdnem 3 éve, mikor pozitívat teszteltem és rá pár napra vérezni kezdtem. Elvetéltem. Szívhangja sem volt. Szerencsére nem kellett művileg befejezni. Akkor nagyon megtörtem lelkileg, első terhesség lett volna. De azóta van egy csodalatos 1 éves kisfiam.

Most bűntudatom van picit, talán kellett volna gyertyat gyújtanom?

Bár ha 30 hetesen ment volna el és megkellett volna szülnöm, akkor biztos eszembe jutott volna...

De így sajnos nem.

2019. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem most volt nyaron...

Az en lelkemen konnyitett, amikor meggyujtottam. O is egy kis lelek, aki testileg mar nincs velunk😔

2019. nov. 6. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En nem gyujtottam. Tavaly osszel tortent, neha eszembe jut meg, de mar itt van a hasamban valaki, ra kell koncentralnom :)

Amugy oktober 15. a perinatalis gyasz vilagnapja. Megjegyeztem, mert epp akkor volt a mutetem :(

2019. nov. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Erika 80 válasza:
100%
Én gyújtottam!! Hármat vesztettem el :( Mai napig nem ettem meg ami történt velem!! Mivel a dátumok napok benne vannak a fejemben, én azokon a napokon is gyújtok legalább egy kis mécsest! Az ilyet is mint minden mást másképp él meg egy nő.
2019. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!