Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után hematóma....

Missed ab után hematóma. Okozhatta a vetélést vagy a műtétnek köszönhetően alakult ki?

Figyelt kérdés
9 hetesen ment el a babánk. Műszeres befejezésre volt szükség. A műtét után 2 héttel az orvos talált egy hematómát vagy egy méhlepény darabot a méhemben,nem tudta megmondani pontosan. Egy másik orvos szerint ha méhlepényből maradt volna vissza lázam lett volna, így szerinte hematóma. Ennek kapcsán jutott eszembe, hogy lehetett oka a vetélésnek a hematóma, vagy a műtétnek köszönhetően alakulhatott ki? Orvostól is meg fogom kérdezni amint lesz rá alkalmam. Köszönöm mindenkinek!
2019. nov. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Utólag kialakuló hematóma nem okoz vetélést. A hematóma ha vetélést okoz az azért van mert vérzés lép fel és elsodorja az embrió.
2019. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hematoma kikerult volna a műtét során. Szóval az most alakulhatott ki.
2019. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 14. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem volt hematomam,amikor terhes lettem,látszott is az első ultrahangon,a petezsak mellett. Két hét után már felszívódott a hematoma,de a babát nem hagyta fejlődni rendesen,így nekem is missed ab lett :( Remélem nem fordul elő mégegyszer.
2019. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem nem látszott az ultrahangon, igaz csak az elsőig jutottunk el, mert a következőn már nem vert a szíve. Ezért is merült fel bennem a kérdés, bár a második ultrahangon se mondott olyat az orvos, hogy lenne ott hematoma. Nagyon köszönöm a válaszod és kívánom, hogy mihamarabb szülessen ép, egészséges kisbabád!
2019. nov. 17. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!