Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusznál adnak fajdalom...

Abortusznál adnak fajdalom csillapitot mikor mutenek?

Figyelt kérdés

Missed ab-om lesz jövőheten és rettegek :(

Mielőtt mutenek majd adnak valami fajdalomcsillapitot?



2019. nov. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván, különben a méhszájtágításnál lerúgnád az orvos fejét. De mondok jobbat: még el is altatnak, szóval nyugodj meg, nem fogsz érezni semmit.
2019. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

És amúgy nem missed ab-od lesz, hanem missed ab. miatt lesz műszeres befejezésed.

Missed ab. = befejezetlen vetélés, diagnózis.

Műszeres befejezés= műtét, beavatkozás.

2019. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem szültél, a laminária (tágító) felhelyezése lehet kellemetlen, kb mint egy erősebb menstruációs görcs. De később semmi fájdalmas nem lesz. A beavatkozás előtt elkábítanak, szóval emlékezni se fogsz rá.
2019. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Mennyi idős terhességről van szó? Altatnak a műtét során és igen kapsz! Én is kaptam!
2019. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kitartás
2019. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7 hetes 5 napos vagyok, de félek hogy utána nem lehet majd baba, a kaparas miatt elvileg ugyanugy csinaljak mint a sima ab-t
2019. nov. 17. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehet még! Csak most megint várni kell. De ne add fel a reményt!
2019. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek elő terhesség miatt van annak is lehet csak riogatnak
2019. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint nem lehet abortusz után baba: kereken egy évvel ezelőtt, pontosan november végén volt abortuszom (élő terhesség), és most egyetlenegy (hangsúlyozom, EGY!!) védekezés nélküli aktus eredményeképp 7 hetes kismama vagyok! 👍😊


Ugyanúgy lehet babád! Talán 10000ből 1, aki pórul jár es komplikációk miatt nem lehet külső beavatkozás nélkül (!)gyereke, DE ezzel is lehet, hogy sokat mondtam!


Az abortusz semmennyire nem fáj, elaltatnak. Nincs különbség missed ab és ab között, a műtéti menete ugyanaz mindkettőnek.


Kitartás!

2019. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!