Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz után lehet még babám?

Abortusz után lehet még babám?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy meddőséget okoz az abortusz, igaz ez?

2019. nov. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hat ha elszúrták... De ez csak akkor van ha komplikáció van. Alapból azért nem okoz.
2019. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha minden rendben ment akkor lehet.
2019. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
2019-ben ettől félni olyan, mintha attól félnél hogy lezuhan a repülő. Az abortusz ugyanaz mint egy sima egeszségügyi köret, rutinműtét, iszonyat kicsi az esély, hogy ezt elszúrják. Ezzel csak ijesztgetik a nőket, hogy ne menjenek abortuszra.
2019. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Gyakorlatilag semmi esélye, hogy emiatt meddö lesz valaki. Ezt föleg a véres szájú abortuszelenzök szokták állítani, hivatkozva a 100-150 évvel ezelötti magánabortuszok következményeire. Csak éppen azt felejtik el, hogy egyrészt akkor ezek titokban, sokszor nem hozzáértö valakik által lettek vegezve, meg hogy azóta az orvostudomány és a mütéti technikák is igen sokat fejlödtek.
2019. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy elátkoznak, de nekem kettő volt fiatalkoromba. Azóta van egy 1,5 éves kisfiam és 6hónapos terhes vagyok a másik manómmal :) 10 éve és 7éve történtek a műtétek
2019. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Szia. Nekem 2016-ban volt egy terhesség megszakításom,sajnos sem az akkori kapcsolatom,sem a körülmények,sem anyagi szempontok miatt nem jókor történt. Nem volt szinte olyan nap,hogy ne gondoljak rá ,és arra ,hogy lehet-e még gyerekem. Most áprilisban terhes lettem a jelenlegi páromtól,aminek nagyon örültünk,de sajnos nem fejlődött kellőképpen,és missed ab lett a 8.heten ,úgy hogy már 2 ilyen műtétem is volt :( Sokat kattogok én is ezen,hogy még lehet-e gyermekem,de próbálok pozitívan állni hozzá. Úgy gondolom a műtét nem okozott kárt,sok ismerősömnek volt,és utána gond nélkül terhesek lettek,ez miatt ne aggódj! 27/L
2019. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 6+562 válasza:
Remélem hogy nem okoz,Nekem csütörtön volt .
2019. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!