Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz után meddőség?

Abortusz után meddőség?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy nem tudok majd teherbe esni ab után?

2019. nov. 18. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Manapság szinte semmi.
2019. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet is meg olyat is.

Egyik ismerősöm 17 évesen volt abortuszon és semmi fizikai akadálya nincs a teherbe esésnek mégsem jön a baba már 10 éve. Valószínűleg inkább lelki eredetű a baj.

A másik ismerősömnek 2 miss. abja volt mielőtt megszületett a babája.

2019. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csütörtökön lesz a műtét, de annyira félek hogy az orvos elszur valamit
2019. nov. 18. 11:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb 0% az esély rá.
2019. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
50%
2019. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Manapság már elhanyagolható %, rutin műtét. Rengetegen vannak akiknek egy vetélés után műszeres befejezésre van szükség, nekik sem romlik az esélyük.


Régen viszont gyakori volt, mikor még pincékben, illegálisan zajlott.. Járt így idős rokon, ők végül örökbefogadással éltek, mert meddő lett a néni.

2019. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Ne félj,nagyon kevés az esélye hogy meddő lesz valaki. Esetleg akkor van probléma ,ha a műtét után szövődmény lépett fel,amire nagyon kevés az esély,de ma már azt is jól kezelik. Nyugi,minden rendben lesz. Nekem missed ab volt fél eve ,sajnos.
2019. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hiába mondjuk hogy kb 1% ha te pont beleesel. Ez úgysem derül ki csak ha már gyereket akarsz és nem jön. De akkor meg már úgyis mindegy.
2019. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi, rakerdeztem tavaly missed ab mutet elott. Most 33 hetes varandos vagyok :)
2019. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok én nálam elég érdekesen alakultak a dolgok 2016 ban volt az első missed abortuszom kb 2 évig nem lett babánk majd egy nap bekerültem a sűrgősségire alhasi fájdalmak miatt ( de kb 2 éven keresztül jártam minden féle vizsgálatra mert nem jött össze a baba ) ott adtak egy erős antibiotikumoteg volt az első mensi majd a második mensi nem jött terhes lettem de az a baba is el lett vetettve és (az volt 2019 nyarán ) Azóta nem jön nekünk se 😭😢
2020. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!