Egy kérdés kérdése:

Elhalt terhesség okai?

Figyelt kérdés

Akinek missed ab mütétje volt.

Vagyis elhalt terhessége volt.

Neki az orvos mit mondott hogy miért volt?

Mi okozta, vagy ki volt vizsgálva az oka? Utána sikeres volt a terhessége?

Mindent meghallgatok

Köszönöm


2019. nov. 30. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, ha az első trimeszterben történik valami az genetikai rendellenesség szokott lenni. A 2. trimeszterben már az anyánál fellépő gondok vezethetnek ide.
2019. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudtak megmondani.
2019. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 problémamentes, természetes szülés után 3 évvel lett egy missed ab-om.A dokim genetikai problémát mondott, 8 hetes volt a baba mikor elment.Nem lett az oka vizsgálva. Utána rá 2 évvel újra terhes lettem és problémamentes terhességem volt, bár nagyon féltem. Egészséges lett a baba. Sajnos benne van a pakliban. Eléggé megviselt akkor.
2019. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtak megmondani pontosan, miert tortent. Azt mondta a doki, hogy genetikai rendellenesseg, nem osztodtak jol a sejtek, gyakran megtortenik. Elso terhessegem volt, tavaly tortent, most 35 hetes terhes vagyok es minden rendben.
2019. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Látom decemberi a kérdés, de ha nem gond válaszolok.

Nekem első baba 8 hónapra jött össze, de 8-9 hetesen megállt a fejlődésben, nem volt szivhang. Missed ab. Mondtak mindenfélét. Lehet ez, lehet az, akár vírus, genetikai stb. Utána csak nem jött össze a terhesség, éreztem, h nem véletlenül veteltem el, az nem lehet h nincs oka. Elköltöztünk, új háziorvos, furán éreztem magam, gyengenek, hajam hullott, fáradt voltam, mintha össze akarnék esni. Pedig aktívan sportoltam! Elkuldött egy rutin vérvetelre, TSH lekéréssel pluszban. Hát bejött a gondolata. Pajzsmirigy alulműködés, ami miatt simán lehetett a vetélés. Hiába voltam ilyen olyan menő nőgyógyásznál,mivel emellett rendszeresen menstruáltam, és uh-n semmi nem látszott, leráztak.... Még csak hormon vizsgálatot sem rendelt egyik sem!

Nekem bejött a megérzés, hogy nem tudtam elfogadni, hogy nem sikerül, tudtam, hogy valami nem stimmel!

2020. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm szépen.

Ott tartok most hogy elküldtek hormonviszgálatra, holnap kapom meg a 21 napi eredményemet. Szerdán megyek vissza a nőgyógyászhoz.

Most azt furcsállom, hogy mütétt óta, 2 hónap elteltével a mensi előtt nem fájnak a melleim.

Pedig eddig mindig fájtak. Lehet nincs összefüggés, de majd megemlítem ezt is.

Szép napot

2020. febr. 24. 05:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy alakult az eredmény! Remélem minden rendben lesz!

Szerintem nem annyira mérvadó a mellfeszülés. Nálam pl.nagyon változó,egyik hónapban van, másikban nincs.Lehet még kell idő helyrerázódik a ciklusnak. Ez hamar is lehet, de akár több hónap.

A hormon eredményekről annyit, h az LH, Fsh, stb.az adott hónapra vonatkozik, attól is függően, volt e ovuláció. Mindenesetre valamennyire támpontot adhat. Ha lesz Tsh eredmény, a lényeg, h jó ha 2 körül van.

Remélem kicsit segíthettem!

Kitartás!

Nekem azóta van 3 gyerkőc, sokat segített ezek megértése.

2020. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem, hogy a műtét óta egyáltalán nem fájnak a melleim menstruáció előtt, pedig elötte mindig majd leszakadtak.
2020. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!