Egy kérdés kérdése:

Hormonvizsgálat?

Figyelt kérdés

3 vetélésem volt. Minden vizsgálaton voltam, de egyedül hormonvizsgálatra nem küldött el az orvos.

Váltsak orvost, vagy el tudok menni én is saját költségre hormonvizsgálatra?

Ha el megyek, milyen, és mikor menjek hormonvizsgálatra? Milyen vizsgálatokat kérjek? Ilyenkor miket szoltak kérni?

Köszönöm



2019. dec. 26. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Synlab honlapját nézd meg, ott van 3. és 21. napi hormoncsomag. Értelemszerűen ciklus 3. és 21. napján kell a vért levetetni, az eredményt emailben küldik.
2019. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Milyen orvoshoz jársz? Endokrinológushoz? Ha igen, keress másikat, ő fogja tudni, milyen vizsgálatok szükségesek. El tudsz menni saját magad is magán laborba, de akkor neked kell tudnod, miket nézzenek.
2019. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt nem írtam oda, elnézést hogy milyen orvos. Nőgyógyász nem küldött el hormonvizsgálatra.

Torch, inzulinrezisztencia, immunológiai, trombofilia vizsgálatok voltak. Minden rendben. Egyedül az derült ki hogy Leiden mutáciom van. De mivel megtörtént a 3 vetélésem, és egyedül a hormont nem vizsgálta. Furcsa számomra, hogy ezt nem nézte meg nekem.

Vagy ne is agyaljak rajta? Csak félek nehogy 4 * is megtörténjen.

2019. dec. 26. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy magánlaborban neked kell tudnod miket nézzenek. Vannak összeállított csomagok, megnézik amit kell ha azt kéred.
2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A centrumlab-nal is van noi hirmonpanel 3-5. nap es 21-23. nap nevu csomag, igy jobb az ara, mintha kulon-kulon mondanad hogy milyen hormonokat nezzenek. Es benne van minden, ami kell.

Itt meg tudod nezni:

[link]


De azert eleg nagy esely van ra, hogy a leiden a baj nalad. Nem lehet, hogy ezert nem ment tovabb a dokid a vizsgalatokkal?

Nekem 4 vetelesem volt, vegul lett baba. Kitartas!

2019. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2011-ben volt egy missed ab, 2012-ben megszületett a kisfiam.

2019 januárban egy vetélés. Ott a nőgyógyászom ezekre a vizsgálatokra küldött el, itt derült ki a Leiden, mikor pozitív a tesztem szurnom kell magam. November 28-an missed ab-om volt. Számomra fura hogy a kisfiamnál semmi jele nem volt. Nőgyógyászom mondta hogy szerencsés voltam akkor. 12 évig szedtem fogamzásgátlót.

Semmi jele nem volt. Nem is értem ("hogyan lett, vagy hogyan lehet ez nekem")

2019. dec. 26. 21:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2019. dec. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!