Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi okozhatja a baba halálát?

Dantetreszi kérdése:

Mi okozhatja a baba halálát?

Figyelt kérdés
Két évvel kb másféllel ezelőtt a korom miatt volt egy vetetésem gyogyszeres kezeléssel indult de nem sikerült a vetélés a hat hetes embrio meghalt aztán kaparás történt..Aztán tavaly május-június környékén újra teherbe estem őt már szerettem volna de mikor el mentem az orvosomhoz 8 hetesen már nem észlelt nála szív verést...Újra megtörtént egy kaparás...Aztán rá másfél,két hónapra újra teherbe estem augusztus 18. volt az utolsó menstruáció 7 hetesen el mentem a dokihoz minden rendben volt aztán 12 hetesen is..A következő vizsgálat ma volt 19. hetes és 2 napos vagyok és nem észleltek nála szívverést a vizsgálóban szóval meg halt..Nem tudom mikor, de nagyon rossz érzés szerencsére a véremben mérgezést nem találtak..Esetleg valakivel történt ilyen vagy ehhez hasonló vagy tanácsot tudna adni valaki?

2020. jan. 10. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

1.

Most ez vagy kamu ,vagy egy nagyon egyszerű lélek lehetsz!!

2.

Ha ma derült ki,meg is műtöttek? Vagy meg kellett szülnöd? Avagy nem történt semmi?

És ha nem akkor miért?

3.

Én ilyen helyzetben a világomat nemtudnám,nemhogy a gyakorikerdesek.hu oldalra ilyet kiirkálni!!!!!!!

4.

Milyen tanácsra gondolsz?

Sajnos nincs olyan könyv vagy tanács ami leírja mitől megy el egy baba! Természet,vagy stressz,stb stb.

5.

Egy ideig tedd félre a babaprojektet!!

2020. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Kalkulátor alapján amúgy 21 hetes vagy!

Most akkor wtf?

2020. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy életképtelen volt, vagy valami fertőzés. A méhszájad zárva volt? (külső, belső)
2020. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!