Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Műtétes befejezés Németországb...

Monimoni3377 kérdése:

Műtétes befejezés Németországban, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Németországban élek, múlthéten voltam nőgyógyásznál ahol kiderült, hogy sajnso nincs szívhangja a babának ( 9 hetes volt) A kórházban először abortusztablettát adtak majd két nap múlva vissza kellett menni de nem indult be a vetélés kaptam még tablettát és azt mondtàk ha azzal sem indul be akkor műtétes befejezés lesz (soha nem volt abortuszom!) . Én érzem hogy nem indult be semmi jele se..és már letelt a 2 nap a gyógyszer hatása. Holnap kell mennem vissza azt szeretném kérdezni hogy volt e már itt kint valakinek ilyen befejezés és mi a menete? Meddig kell bentmaradni? Hogyan működik? Köszönöm előre is a válaszaitokat!

#abortusz #missed ab #műtétes befejezés
2020. jan. 13. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt. 6 hetesen nem látszott semmi, csak az emelkedett hcg. Egy hetet, vártunk, nem történt semmi. Az orvosom rám bízta a döntést, hogy várok még, hogy magától távozzon (max 2 hét azt mondta) vagy pedig műtét. A műtétet választottam, mert rá 2 hétre volt az esküvőnk és nem akartam tovább várni és szenvedni, csak le akartam tudni.


Reggel 8-ra kellett bemennem a kórház szülészetére, ahol egyébként a nőgyógyászom a szülészorvos. Éhgyomorra, illetve reggel 6-kor be kellett vennem még otthon egy tablettát (ami nem tudom pontosan, hogy mi). Szóval beértem a kórházba, bekísértek egy szobába, ahova először jött az altató orvos, majd a nőgyógyász és megbeszéltünk mindent, aláírtam a kötelező papírokat. Kaptam kórházi hálóinget, átölöztem és eltoltak a műtőbe. Altatás, műtét, majd megőrző, végül vissza a szobába. Kaptam anti D injekciót, rámnézett az orvos, még feküdtem egy kicsit és délután 2-kor mentünk is haza.


Egy pár papucson kívül semmit nem kellett vigyek és még ebéddel is kínáltak. A férjem végig a szobában várt.


Ha még kérdésed van szívesen válaszolok! Kitartás kedves kérdező!

2020. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! Én nagyon félek a műtéttől, de ez kicsit megnyugtató volt, tovább tolták mert gyógyszert adtak tovàbbra is (amit bár soha ne vettem volna be) de még így sem jött ki magától minden ezért muszáj a műtét, holnap reggel.
2020. jan. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!