Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek milyen mellékhatásai...

Kinek milyen mellékhatásai voltak a clostybegitől?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen.
2020. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem a mellkasomon jelentek meg kiütések és nemtudom, hogy ettől-e vagy esetleg, hogy szedem a myo inozitolt, gravidát és a méhpempő kombót +c-vitamint és lehet ennyi mindent nemkellett volna szednem! Holnap kiderül, hogy peteérés lessz-e a tesztek erősödnek, de az nemjelent még semmit sem!
2020. jan. 19. 10:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem kettőslátást csinált. Az abbhagyása után pár nappal rendeződött.
2020. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És így is segített neked vagyis lett peteérésed? És többet nem szedted?
2020. jan. 19. 10:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem éreztem szagokat, és brutális hiperstimulációt csinált. A meddőségiben legyintettek rá, annyi történt, hogy nem csinálták meg az inszemet. Elmentem 2 nap múlva a saját orvosomhoz, mert már nem bírtam. Befektetett kórházba, mert annyi víz volt a hasuregben. Kaptam vérhigítót, infúziókat, a lecsapolást pont megúsztam, de brutális volt az egész.
2020. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon ingerült voltam, mikor szedtem. Az első hónapban még nem, de a másodikban még a férjem szuszogása is idegesített.
2020. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rásegítés miatt kaptam hát nemtudom,hogy mi lessz! Jézusom ilyen mellékhatások, hát most megijedtem, hogy akarjam-e a következő hónapban! Elméletileg keddtől kéne ultrogestant szednem, de gondolom ha nemlessz peteérés akkor nemkell!?
2020. jan. 19. 11:07
 8/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem lesz peteérés?
2020. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát mivel lett mellekhatasa igy gondolom a peteérésben nem segít, de persze tippelek csak
2020. jan. 19. 11:38
 10/20 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Nálam is volt mellékhatás, de mivel lassan 7 hetes terhes vagyok, így nyilván peteérés is. Nem függ össze a kettő.
2020. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!