Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után miért rosszak...

Missed ab után miért rosszak a hormon eredményeim?

Figyelt kérdés
Szerencsére hamar teherbe estem,de a magzat szíve megállt. Az beavatkozás után az első mensi alatt mentem a 3.napi hormon vizsgálatra,ahol se az AMH se az FSH èrtèkem nem lett jó. Synalabba mentem önszántamból. A nőgyógyászomnak mutattam az eredményt,de azt mondta túl korán mentem. Beavatkozástól 27.napra amúgy,mert hamar megjött a mensi. Meg vagyok ijedve,hogy ezek az értékek valóban csak azért lettek-e rosszak,mert hamar mentem. A terhessèg boríthatott ennyire mindent?
2020. jan. 26. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Spontan veteles utan nekem is osszevissza voltak a hormonjaim, ne mondjam, milyen volt az elso mrnstruaciom... A nogyogyasz azt mondta, ne aggodjak, varjunk meg. Vartunk, a kovetkezi menstruaciom rendben volt, es egy hettel kesobb neztek hornonokat, azok is jok voltak. Szerintem hallgass te is az orvosodra, nyugodj meg, a terhesseg es a veteles siman osszezavarhatta a hormonhaztartasodat, jo esellyel par het, es minden helyreall.
2020. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!