Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek újabb kaparás lesz?

Szerintetek újabb kaparás lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Terhességem sajnos műszeres befejezéssel végződött 3 hete. 1-2 napig véreztem, utána abbamaradt, majd a 2 hetes kontroll előtt pár nappal elkezdtem barnázni, így természetesen mondtam az orvosnak az ellenőrzésen. Ultrahangon megnézett és azt mondta, hogy maradt valami a méhemben, vagy vér vagy folyadék vagy méhlepény darabka, így irt fel egy méhösszehúzó gyógyszert, ami majd kitisztít. Beszedtem, véreztem is, majd pár nap után teljesen megszüntek a panaszaim, ma kellett visszamennem, hogy újra megnézzen és hidegzuhanyként kért, hogy még mindig ott az a "valami". A doki is meglepődött. Most megint kaptam gyógyszert, de most alig vérezgetek, szinte csak pecsételő, szóval nem hiszem, hogy kijönne az a dolog. Mondta, hogy lehet újabb kaparásra kell majd mennem, de most várunk egy vérvétel eredményt. Az is lehet, hogy mensivel ürül majd? A hőm 37 körül van. Nagyon kétségbe vagyok esve, így is borzasztó volt az egész lelkileg, most meg még ez is... :( :( 1 hét múlva megyek vissza újabb kontrollra, de addig megesz az idegesség...

2020. febr. 4. 17:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hidegzuhanyként ÉRT*
2020. febr. 4. 17:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta, akkor valoszinuleg igen :(
2020. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy "nincs kizárva, de bízzunk benne, hogy kijön" nagyon nagyon el vagyok keseredve :( :(
2020. febr. 4. 17:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En szurkolok, hogy ne legyen. Ha nincs lazad, nem faj, az mindenkeppen jo jel.

Nekem szerencsere kitisztult magatol, nem kellett muvi befejezes. Egy honapra ra menstruacio, de elotte napokig barnas folyas. Most hogy az bentmaradt dolgok tisztulasa volt, vagy folborult hormonhaztartas, azt nem tudom.

Megertem hogy nem akarsz meg egy mutetet, en rettenetesen feltem, hogy sor kerul ra, de inkabb ez, mint hogy a bentmaradt dolgok miatt eletveszelybe kerulj vagy tonkremenjen a mehed, nem?

Szoritok, majd szamolj be!

2020. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát a mai kontrollra teljesen nyugodtam mentem, mert elmúlt minden panaszom, ezért is vágott ennyire fejbe a hír.

Beszámolok, persze!

2020. febr. 4. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Mit tehetünk mi?
2020. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Természetesen semmit, csak érdekel azok véleménye/története, akik sajnos voltak már hasonló helyzetben...
2020. febr. 4. 18:51
 8/13 AkireM ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a baba volt beteg ezert kellett mutet... vereztem is utana 2 hetig gondoltam kiis jott minden ami maradt veletlen... hat sajnos nem tisztultam jol hiaba 2 het verzes maradt benn vmi szovet :( doki nekem adta a dontest , hogy varhatunk de az hetekig tarthat mire megjon a verzes es azse biztos hogy kijon vagy a mutet ujra...

En mutetet valasztottam .. lelkilegse birtam volna varakozni hogy tudom bennem van meg :(

Gyogyszert is kerdeztem azt nem ajanlotta mert nem annyira hatasos :(

Kivanom hogy neked kilokje amit ki kell, de fel kell keszulj a mutetre is :(

Sok erot kivanok!!

2020. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is borzasztó ez a várakozás.... Annyira elegem van, hogy néha már azt gondolom, hogy essünk túl a műtéten ez a hülye várakozás helyett... Meg nagyon félek, hogy vérmérgezést kapok vagy begyullad vagy bármi. Bár ezt a dokim nem mondta, én olvastam a neten...
2020. febr. 5. 08:08
 10/13 A kérdező kommentje:

Még mindig várom a véreredményt....

De képzeljétek ma elmentem egy másik dokihoz is (szeretem ha több orvos lát, ameddig megvolt a babám akkor is elmentem több orvoshoz.. Na mindegy), és ő azt mondta, hogy ha hiszem ha nem, ő nem lát semmit. Mármint szerinte teljesen rendben van a méhem. Én ezt nem értem. Vagy kijött (de én nem éreztem semmit, nem is vérzek) vagy az ultrahang nem jó. Most visszarendelt holnap reggelre, hogy éhgyomorra is megnézzük. De addigra majdcsak meglesz az eredmény...

2020. febr. 5. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!