Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nincs menstruációm?

Miért nincs menstruációm?

Figyelt kérdés
December közepén missed ab-om volt 8 hetesen. 23.napra megjött a mensim,de azóta semmi. Állandóan úgy érzem meg akar jönni,de aztán semmi. Január közepén voltam kontrollon, amikor az orvosom mindent rendben talált,de nem volt peteèrèsem. Ilyen még sose volt! Nagyon meg vagyok ijedve. Mindig szabályos 27 napos ciklusaim voltak. Már egy hete késik. Az orvosomat nem érem el. Kétségbe vagyok esve,hogy mi történik velem?
2020. febr. 10. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj meg, a vetélés hosszú hónapokig teljesen felboríthatja sajnos a hormonháztartást. Teljesen normális, hogy nincs peteérésed, nincs menzeszed. Mindenképpen beszélj az orvosoddal, de ne izgulj, helyreáll minden! Kitartást, és nagyon sajnálom, hogy elment a baba (ezen én is átestem...).
2020. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly februárban volt 9 hetesen missed ab-om!

A műtét után semmi,de tényleg semmi vérzés nem jelentkezett,annak ellenére hogy azt mondták a kórházban is hogy lesz még pár napig.

Májusban ,az esküvőnk előtt 2 nappal öntött el a vér. Addig kb 2 hetente teszteltem,hetente hívtam a dokim hogy semmi,menjek e ultrahangra,de nyugtatott hogy semmi,kell idő a szervezetnek,és mindenkinek más a regenerálódás ideje!

2020. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Igazából az zavar, hogy annyira azt érzem,hogy megjönne,de mintha nem tudna.

Ez most elég hülyén hangzik,de másképp nem tudom megfogalmazni.

2020. febr. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!