Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab 16 hetesen. Normális...

Missed ab 16 hetesen. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Kb 1hete volt missed abom. 2-3 napja tompán nyilallik az alhasam és pisilés után élesen hasogat a húgycsövemtől felfelé. Illetve az egész hasamnak olyan érzése van, mintha izomláza lenne. Lehet összeszedtem valami fertőzést? Ez az izomlázszerűség lehet attól, hogy húzódik össze a méhem és a belsőszervek rendeződnek visszafelé a helyükre? Megyek dokihoz, de érdekelne, hogy másnak is volt valami hasonló, akinek ilyen idősen volt vetélése?

2020. febr. 11. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Bár nekem a 11. héten volt, de szerintem normálisak ezek a tünetek,nekem is hasonlóak voltak.
2020. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem is normálisak a tünetek. Nekem sokáig szúrt,fájt az alhasam minden wc alkalmával.

Orvos is látott,de nem talált semmit, úgyhogy ez is hozzá tartozott.

2020. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben voltam dokinál én is, adtam le vizeletet is és minden oké. Csak fura, mert az előző vetélésemnél (az 8hetesen volt) nem voltak ilyen panaszaim és féltem, nehogy valami baj legyen. Köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 14. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!