Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Másnak is ilyen volt a vérzése?

Másnak is ilyen volt a vérzése?

Figyelt kérdés
10 napja volt missed ab-om. A vérzésem elég gyenge, simán elbírná egy pár tisztasági betét is naponta, viszont nem olyan mint máskor szokott lenni, hanem ilyen tojásfehérje szerű rózsaszínes-pirosas a vérzés, illetve még mindig tart. Pár napja már egyre világosabb a színe. Másnak is volt hasonló? Volt már missed ab-om, de akkor normál menzesz szerű volt a vérzés és kb 3 nap alatt elállt.

2020. febr. 12. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a második császármetszés után ilyen, mint neked. Elsőnél illetve a missed ab-om után menstruáció szerű volt és sokkal kevesebbet tartott. A doki szerint mindkettő normális.
2020. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem normális. Nekem 1 hónapja volt sajnos és volt piros, rózsaszín, sötétbarna, világosbarna, sárga, színtelen, mindenféle folyás, kb ilyen sorrendben. Én is megijedtem, hogy ez normális e, meglepődtem, hogy ennyi színű és állagú cucc tud onnan kijönni, hisz azelőtt csak menzeszt és ovulációt tapasztaltam, de az orvosom megnyugtatott, hogy teljesen normális, ez a tisztulás része.
2020. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!