Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Befolyásolhatja az ovulációt?

Befolyásolhatja az ovulációt?

Figyelt kérdés
Három vetélésem volt ami után megtörtént a teljes kivizsgálás és kiderült a cöliaki! A második baba elvesztése után már voltak vizsgálatok amikor is enyhe IR állapítottak meg, diéta-mozgás plussz vitamin és havi rendszerességel peteérés követés UH-val!Minden rendben volt a harmadik baba vesztése után szinten volt endokrinológiai vizsgálat az IR javult így jött a többi kivizsgálás is ekkor derült ki a cöliaki! Amióta így eszem sajnos UH követés szerint sincs peteérésem! Az orvos szerint sajnos előfordulhat amíg nem áll át a szervezetem! Valóban lehetséges ez?
2020. febr. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó missed ab-om?

Nekem december közepén és most a héten volt először peteèrèsem, ráadásul mindkét petefèszekemben volt érett tüsző,de tegnap megjött a mensim. Pedig még nem most kellett volna.

Az orvosomat azonnal hívtam,azt mondta, hogy ez ilyenkor még teljesen belefèr. A hormonjaimnak idő kell.

Az első missed ab után nem volt ilyen gond.

Most meg igen...sajnos

2020. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Február 28án lessz egy éve, hogy elvesztettük a babát! Kb. 8hónap volt mire minden vizsgálaton végig mentem! Hát az első három hónap a vesztés után nekem is fura volt, összevissza jött meg utánna beállt rendesen! Igen ilyenkor a hormonok még nagyon tudnak játszani!
2020. febr. 21. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Hányadik hèten veszítetted el a magzatokat?

Cöliaki miatt mentek el nálad?

Ilyet sose hallottam.

Nálam a 8.hèten állt meg a szívük,de egyelőre nem találtak semmit.

2020. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én egyszer olvastam róla mar amikor kutattam az okokat, de nemhittem volna!sajnos az orvosok szerint igen! 7-8heten a harmadiknal jutottunk el a legtovább ott már szív pulzálás is volt! Novembertől kaptunk zöld utat, de azóta meg peteérésem nincs 😏
2020. febr. 22. 03:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Nekem a következő terhességem alatt Prendisolont kell szednem+Clexane-t kell szúrnom.

Szedek terhes vitamint+ Inofolic-ot is iszom.

Párom is szed vitamint.

Nagyon remélem,hogy végre rendben lesz már minden,ha teherbe esek.

Ittam a palástfűteát,de az a gyanúm, hogy nálam az kavart be és azért nem volt peteèrèsem.

2020. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a clostyt fogom elkezdeni következő menzesztől, de őszinte leszek kezdem úgyérezni, hogy az élet nemakarja, hogy sikerüljön! Amióta próbálkozhatunk volt csokoládécisztám akkor 2hétig szúrni kell, utánna rózsahámlásom amig min. 6hétig tart ez idő alatt is csak telik az idő! Én méhpemőt+gynositolt+gravidát és c-vitamint szedek, párom is turbózza magát, de még nem tartunk sehol sem! Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok!!
2020. febr. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!