Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt elojele a vetelesednek?

Volt elojele a vetelesednek?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen normalis terhessegnek indult? Hol romlott el?
2020. febr. 27. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 4 volt. Volt, amelyiknel mar az elejen vilagos volt, hogy gond van (7 hetesen 5 hetes meretu petezsak, embrio nem volt, kesobb nem foganhatott), csak ezutan vagy 1-2 hettel kezdodott a verezgetes, majd veteles.

De volt olyan is, ami normalisan indult, 9. heten terhessegi kirnak megfelelo meretu embrio, jo szivveres, semmi problema, majd kesobb pecseteles, de meg mindig elo embrio, de 11 het betoltese utan csak ugy elhalt.

Lehet ilyen is, olyan is.

2020. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem volt tudomásom a terhességemről:

Előzmények :

Dec 22. utolsó menses

Január 15. Két napig enyhe vérzés

Január 24. Reggelizés alatt szó szerint elöntött a vér. Azt gondoltam egy hevesebb menses lesz újra,mivel akkor még szoptattam és nagyon rendszertelen menseseim voltak. Semmi fájdalom nem volt ekkor sem. Utána semmi sem jött,tehát csak ez a hirtelen vér!

Február 14 hajnal : pisilni kimentem és mintha csapból folyt volna a vér! Újból azt gondoltam hogy hevesebb vérzés. De ébredéskor újra a wc-re mentem ahol ugyanez fogadott.

Férjemnek mondtam irány a kórház. De a wc-ről nem bírtam felkelni,vérömlenyek is jöttek már. Mentő bevisz,ultrahang,vetélés,műtét.

..

Utólag visszagondolva tudtuk hogy azok a vérzések már rosszat jelentettek,de a doki szerint akkor még volt baba,de nyilván valami gond volt.

2020. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, túl pici petezsak, azta. Nagyon keveset nőtt csak.

Végül Barna.. Vér.. És vége.

2020. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így utólag átgondolva,már az első uh-n kisebbnek látta (igaz csak pár nappal) az orvos, pedig 28 napos ciklusaim vannak, kb 12 éves korom óta és az orvos által mondott méret alapján nem is voltunk együtt abban az időszakban. Bár lehet hülyeség és semmi köze hozzá. Egyébként megérzésem volt kb a 8-9.hétben, hogy valami nincs rendben, meg voltam őrülve, hogy mikor mehetünk már a következő vizsgálatra, és sajnos majdnem 11 hetesen derült ki, hogy a 9.héten halt el a baba. A 10.héten kezdett múlni a mellfájdalmam is, pár nap múlva derült ki ugye, hogy már nem él a babánk, bár azt szintén nem tudom összefügg-e mert más is mondta már, hogy ilyenkor kezdte magát jobban érezni,mégis egészséges kisbabája született. Szóval ha azt nézem, valójában a rossz előérzet volt ami, mert egyébként semmi okom nem volt rá, hogy ettől tartsak.
2020. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!