Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés utáni második...

Spontán vetélés utáni második menstruációm elég nagy fájdalommal jár. Ez normális lehet? Igaz mindig nagyon görcsölős voltam ha nem szedtem tabit.

Figyelt kérdés

Január elején volt a vetélésem 6+6 naposan. 3 hétre meg is jött, igaz annyira kevés volt h tisztasági betét bőven elég volt. Akkor 3 napig tartott. Ezután napra pontosan most megjött, de kicsit darabos és sokkal jobban görcsölök mint az elmúlt 1 évben bármikor. Illetve a peteérésem óta már fájt a hasam. Voltunk együtt a férjemmel az ovuláció körül. Ez most ugye nem lehet vetélés? Csak azért mert most sokkal jobban görcsölök, mint mikor elvetéltem.

Volt valaki hasonló helyzetben?



2020. febr. 29. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h megint vetélés lenne.

Nekem is ilyen volt az első 3 mensim vetélés után.

Ugyan úgy görcsölgettem ill szúrt a petefészkemnél már középidőtől.

Én visszamentem a dokimhoz. Azt mondta h teljesen normális h most ilyen (fájdalmasabb, több, darabosabb, hosszabb ideig tart) mert még mindig tisztít a szetvezetem.

Annyi h nekem maga a ciklus is összezavarodott. Hol 24 hol 30. Napra jött meg.

Sok sikert a babához!

2020. febr. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, megnyugtató volt! 🙂
2020. febr. 29. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!