Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egyből lenne peteérésem?

Egyből lenne peteérésem?

Figyelt kérdés

Volt olyan valakinek, hogy missed ab után még mielőtt megjött volna a mensi lett peteérése?

Múlt hétfőn voltam dokinál akkor azt mondta, hogy nemsokára meg fog jönni a menzeszem, de hétvégén szurkálgatott a bal petefészkem körül és tegnap csináltam egy ovulációs tesztet és pozitív lett a déli, az esti már negatív meg a ma déli is. Volt valakinek így, hogy egyből lett peteérése? Meg a dokinak látni kellett volna, hogy alakulóban van valami nem? De akkor mitől lett pozitív az ovuteszt? Lehet csak rossz volt? Nem a terhesség után maradt vissza hormon, mert a missed ab már 4 hete volt.



2020. márc. 4. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy vasárnap volt "egy adag" tojásfehérje szerű folyásom, de sűrűbb annál és csak egyben jött ki nem folyamatosan.
2020. márc. 4. 13:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs peteeresed, tuti h nincs. Inkább csak az ami kb minden missed ab-os nőnek. Sajnos ilyenkor nagyon megtudnak bolond ülni a hormonok, nagyon nagy erőfeszítés lenne a testednek, méhednek egy pete érés most.


Az agyalapi mirigyek meg most még a hcG miatt, úgy érzékelik terhes vagy, hetekig van hcG a szervezetben. Tehát nem hiszem h esély lenne peteeresre.


Nekem 3 hét után is volt hcG, jó, nem sok. De volt. 33 ml/u


Egyebkent nekem 2 ciklusra rá volt újra peteeresem.

Es a 4.ciklusban jött a kisfiam

2020. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 3. héten csináltam terhességi tesztet és ovu tesztet is mindkettő negatív lett. Ezért nem értem, hogy most akkor miért lett pozitív.
2020. márc. 4. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Sokan teherbe esnek már a következő ciklusban.
2020. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!