Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 41 napja volt missed abom....

41 napja volt missed abom. Normális, hogy azóta még nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a missed ab után több mint két hónappal jött meg először... kiderült, hogy azért, mert nem ürült ki minden (gyógyszeres vetélés volt, külföldön élek), végül kaptam fogamzásgátlót és amikor annak abbahagytam a szedését, akkor kijött az a maradék hematóma is a menstruációval. kitartás! ha aggódsz, menj (vissza a) nőgyógyászhoz, nézesd meg magad.
2020. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hétre rá jött meg pontosan. Erős, kb 8 napig eltartó vérzéssel. Azelőtt csak 3-4 napos enyhe mezeszeim voltak. A következő hónaptól visszaállt minden a régi kerékvágásba, pontosan jött meg, mint azelőtt.
2020. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem biztosan kiürült minden, műszeres befejezés volt, többször volt uh.

Remélem visszaáll, vagy megjön már végre. Nekem zavaró.

2020. márc. 6. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. 6-8 hét ha addig nem jön meg vissza kell menni. Nekem ezt mondta a doki. Nekem. A műtét után 35 napra jött meg. Egyébként sajnálom!
2020. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. 46. napon megjött.

Jól esik az együttérzés.

Sajnálom, hogy neked is ilyenen kellett keresztül menned.

2020. márc. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!