Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetséges spontán vetélés?...

Lehetséges spontán vetélés? Vagy bármi más? Beágyazódás? Vagy bármi ötlet?

Figyelt kérdés

Első napon (kettő napja) derékfájás, sűrűn járkálás WC-re, majd másnap (tegnap) vérzés nélkül, ahogy megtöröltem magam WC után, rózsaszín maradt a WC papír. Belenéztem a kagylóba és egy kisebb rózsaszín színű kis gombóc szerű valami volt benne. Ezután egésznap vérzés nélkül, de WC után a papír rózsaszín maradt. A biztonság kedvéért tettem be tisztasági betét hátha a menstruációm az, de semmi. A menstruációm kb 2 hete múlt szóval még nem kellene hogy jöjjön, ráadásul nem is rózsaszín... Azóta ma már van hányingerem is és hangulatban is inkább a nyugalomra vágyom meg sírhatnék van rajtam.

Igen, van párom, nem folyik baba projekt jelenleg, szóval nem értek semmit. Amikor 2-3 hete egy tesztet csináltam az negatív lett viszont.



2020. márc. 20. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Éppen ovulálsz valószínűleg.
2020. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!