Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után mennyi...

Spontán vetélés után mennyi idővel jött meg a menstruációtok? 5 hete vetéltem el és mensi sehol

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem műtéti befejezésre volt szükség, onnantól pontosan 6 hétre jött meg.
2020. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem már nem jött meg mert újra terhes lettem 😚
2020. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hetre ra. Es utana rovidebbek lettek a ciklusaim.
2020. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A vetélés első napjától számított 30 napra.
2020. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

#2 ha nem zavar meselnel hogy hogyan zajlot le magatol. Sajnos nalam ma indult meg a veteles es nem tudom mi fog tortenni . Gyogyszeres lehetoseget valasztottam (Nemetorszag hozza teszem itt lakok.) Persze ha nem baj csak akkor. Ja es 6het 3 napos terhesseg

2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

2-es vagyok. Nekem ahogy elindult vérzés, onnantól három héten át távozott, mint egy erősebb mensi, hol gyengébb hol erősebb görcsökkel. Én magándokihoz jártam, ő pár naponta rámnézett ultrahangon hogy áll. Rutascorbint szedtem.

Ahogy kiürült ellenőrizte minden oké, mondta mivel nem kellett kaparni így igazából tanácsolja, hogy egy hónapot várjunk legyen miből számolni. Nem sikerült várnunk, a vetélés befejezését követő második hét végére már halvány pozim volt, már lassan két éves✌🏻 Végig kis ultrahangi méretekből számoltak.


Sajnálom elmegy baba :( kitartást!

2020. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Enis de nem lehet mit tenni sajnos :( de köszönöm hogy megirtad nagyon sokat segit kicsit tudok erot meriteni. Es remelem mi nalunk is igy lesz. Mint ahogy mondtam ez itt gyogyszeresen probaljak meg hogy minden kiuruljon. Es az a gyogyszer mit tesz amugy?


Evelin

2020. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es ismèt

Nekem is volt receptem egy gyógyszerhez, azt hiszem Ergam csepp volt neve, de végül nem vàltottam ki. Akkor arra azt mondta nődoki, hogy segít a méhnek kilökni magából, gyorsabban tisztul, méhösszehúzódásokat generál vagy mi. De a pontos Mechanizmusát nem beszéltük àt, mert èn mondtam amíg nem muszàj nem piszkálnám meg természetet. Nekem kellett ez a pár hèt ürülés, hogy mentálisan is ürüljek.

2020. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Ergam cseppeket írtak fel, pedig műtéti befejezésre volt szükség.

Igen ,segít a méhnek a tisztulásban, összehúzódásokat okoz.

2020. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!