Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi ideig tart a vérzés?...

Mennyi ideig tart a vérzés? (kémiai terhesség)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos elment a babám.

Azt szeretném kérdezni, hogy korai vetélés (teszt szerint 1-2 hét) kinél meddig tartott a vérzés és milyen intenzitású volt? Más is tapasztalt kisebb nagyobb vér darabokat? Leírnátok miket tapasztaltatok pontosan?

Ha elmulik a vérzésem elmennék orvoshoz, hogy megnézze, minden lezajlott-e.

Illetve kinek mikor sikerült ezek után a baba?

Köszönöm, ha válaszolsz!



2020. ápr. 5. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késés több pozitív teszt után jött meg mintha mi sem történt volna. Se erősebb nem volt, se görcsölni nem görcsöltem jobban , mint máskor, több vagy másabb se volt.
2020. ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és sajnálom :(
2020. ápr. 5. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb annyi ideig tartott, mint a menstruáció és az intenzitása is. Voltak benne vérdarabok. Menstruáció szerű görccsel kezdődött, utána enyhe, majd erősebb vérzés lett. Elvileg vissza kellett volna mennem az orvoshoz egy hétre rá, hogy elkezdtem vérezni.
2020. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyen delelott kezdett gorcsolni egyre erosebben. Delben mar szenvedtem a fajdalomtol es elkezdtem verezni. Mire hazaertem teljesen ataztam. Furdesnel olyan tavozott belolem ami eddig meg soha, nem olyan mint a mensi. Meg ket napig enyhen vereztem es fajdogalt a hasam. 6 hetre ra jott meg ujra.
2020. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!