Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akik még a magzatmozgás előtt...

Akik még a magzatmozgás előtt vetéltek el, mikor maradtak abba a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Vetélés előtt/után? Mennyivel? (gondolok itt olyanra, hogy émelygés, hányás, szagokra való érzékenység, kívánósság/ételundor, bármi)

2020. ápr. 12. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt vetéltem el 12+5 naposan. Ma már semmit nem érzek. Még a szagok sem zavaróak.
2020. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, köszönöm a választ! Kitartást Neked!
2020. ápr. 14. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom:(, megkerdezhetem hogy mi tortent? Elmeletileg tul voltal mar a genetikai uh-n 12+5nel.
2020. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen minden rendben volt.

7hetesen kezdődött a hányinger. Végig hánytam 12hetes korig. Genetikai uh-n kiderült, hogy 6 hetes korában meghalt már a pici. Semmi jele nem volt. Most vasárnap indult be spontán a vetélés. Sajna nem fejeződött be, úgyhogy hétfőn megműtenek.

2020. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!


Nekem 8 hetesen indult be a vetélés. Előző nap meg duzzadt cicik meg hányinger minden, másnap reggel megszunt, este pedig elkezdtem vérezni, nekem spontán vetélés volt, viszont a hcg meg egy héttel utána is kimutathato volt a verembol így egy gyogykaparas kellett.

2020. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miután elvetéltem másnapra elmúlt minden tünetem. (7 hetesen történt). A vérzés is elmúlt.
2020. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon sajnálom, ami történt... Ezek szerint a vetélés kezdete után szinte azonnal elmúlnak a tünetek, akármikor is hal meg a baba. Kitartást nektek, és ha még terveztek, sok sikert a következő babákhoz! <3
2020. máj. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!