Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hashimotos vagyok és most...

Hashimotos vagyok és most volt missed ab-om. Van akinek ezután a következő terhessége rendben zajlott?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, örülnék ha meg tudnátok nyugtatni. Tsh-m kontrollállva volt, autoimmun diétát tartok, minden értekem jó. 8. Héten állt le a baba szíve. Nem értem mi lehetett a baj. Van esély rá hogy a következő baba megmarad?

2020. máj. 3. 21:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Nem is biztos hogy emiatt történt, más oka is lehetett. Pláne ha minden értéked jó. Orvos mit mond?

Esetleg elmehetnél kivizsgálásra, hátha találnak valami okot. Vagy nem - ez a leggyakoribb eset. Egyáltalán nem biztos hogy a te szervezeted nem tudta megtartani a terhességet, lehet hogy a babával volt valami, ami egyszeri eset. Ne okold magad, te mindent megtettél érte, csak valami miatt ez most nem sikerült :(

2020. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én is ezzel próbálom magam nyugtatni. Az ultrahangon látszott a fején egy folt amiből arra következtet a doki hogy valami durva fejlődési rendellenessége volt. Talán ez is azt támasztja alá hogy nem az volt a baj hogy az én testem nem tudta megtartani. De persze ebben nem lehetünk biztosak.
2020. máj. 3. 21:35
 3/30 A kérdező kommentje:
Orvos annyit mondott hogy egy véralvadási zavar vizsgálatra még menjek el mert hátha az lehet a baj. De ha nem akkor valószínű valami fejlődési rendellenesség.
2020. máj. 3. 21:36
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én szintén :(

Hasimoto, és vetélés 8hetesen. Én is csak bizakodni tudok.

Megkérdezhetem mit takar a diétád?

2020. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Részvétem neked is. Hátha itt írnak páran valami bíztatót. A diétát a táplálkozás beállítás csapatánál irattam de a lényege hogy glutén, tejtermék, tojás, szója, kukorica és cukormentes. Asszem mindent felsoroltam. Hát eleinte nehéz volt de már nagyon megszoktam és minden hashi tünetem elmúlt. Szerintem a baba is amiatt jött össze. Csak hát nem maradt velünk ☹️
2020. máj. 3. 22:32
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én két vetèlèsen vagyok túl. Mindkét magzatnál a 8.hèten megállt a szívük. Missed ab lett. :(

2 hete pozitívat teszteltem,a mai napon volt kevés barna folyásom.

Teljesen kétségbe vagyok esve..

Holnap hívom a dokimat.

Szörnyű nehéz missed ab után. Ez a fèlelem, pedig ésszel tudom nem tesz jót,de nehéz irányítani.

Legjobbakat kívánom!

2020. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én is neked. Remélem minden rendben lesz. Progeszteron pótlást kapsz? Te is hashimotos vagy?
2020. máj. 3. 23:59
 8/30 anonim ***** válasza:

És ezeket "nyomokban tartalmazóan" sem eszed?

Úgy értem tojásból van a tészta, valami ételbe kerülhet sajt, ami tejtermék...

2020. máj. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igyekszem nyomokban sem enni.
2020. máj. 4. 09:20
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Hashimotom van és egyszer volt egy kémiai terhességem. Másodszorra megmaradt a baba, igaz szigorú diétával, napi rendszeres sporttal sikerült teherbe estem. Probléma mentes volt a terhességem és a 40. hétre született meg a lányom, egészséges, már elmúlt egyéves. Remélem adtam egy kis reményt. :)
2020. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!