Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után másmilyen volt...

Missed ab után másmilyen volt az első menstruáció?

Figyelt kérdés
9 hetes terhességet fejeztek be műtéttel mert leállt a szíve:-( Április 21-én volt, de azóta nem jött még meg. Érdekelne hogy bármiben más lesz e: fájdalom, erős lesz e például.

2020. máj. 20. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 36napra jött meg! Barnázással indult meg és bő vérzésem volt! Igaz én félidős voltam. Részvétem és sajnálom 😔
2020. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem pontosan 6 hétre jött meg, talán annyiban lett másabb, hogy eddig az első nap mindig kevés volt, most az első pillanattól kezdve ömlik. De nem lett hosszabb a mensim.

Sajnálom!

2020. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, részvétem nektek is! Én eddig nagyon görcsölős voltam, remélem nem lesz erősebb a fájdalom.

Azt esetleg tudjátok, hogy tampont lehet már használni? Műtét után betétet kellett, hogy távozzanak a darabok. Elfelejtettem ezt megkérdezni.

2020. máj. 21. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak betétet használtam. Első voltam.
2020. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A műtétet követő első mensinel -már használtam tampont.
2020. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem április 16án volt a missed ab-om,nekem is 9hetes volt.május 16-án jött meg.Első nap nem volt vészes,de a 2-3 nap az durva volt,szó szerint ömlött a vér belőlem! Tampon nem használtam,hagytam hogy tisztuljak még,nem akartam eldugózni a vér útját! 4-5 nap már enyhült 6napig véreztem! Ebben a hónapban már próbálkozhatunk,azt mondta a doki.
2020. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi mindenkinek. Szerintem biztonság kedvéért betétet használok majd. Kiváncsi vagyok mikor jön meg, doki azt mondta 6 hét is lehet.

Sok sikert kívánok nektek😀

2020. máj. 23. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a műtét napjától számítva pont 28 napra jött meg, és nagyon erős volt, pont ma múlt el. Fájni nem fájt szinte semennyire, de soha nem volt még ilyen bő a vérzés.

2020. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!