Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Laminária helyett hegar szonda?

Laminária helyett hegar szonda?

Figyelt kérdés
Lehet abból valami baj, ha lamináriás tágítás helyett hegar szondást csináltak? Februárban volt egy 16hetes missed abom, ott meg kellett szülnöm. Most májusban pedig egy 7 hetes, az uht végző doki azt írta a papíromra, hogy lamináriával tágítsanak, de aki a műtétet végezte az hegar szondát használt. Pár éve volt egy másik 8 hetes missed abom ott lamináriát használtak, mivel még nem szültem. Most sem szültem még, kivéve a 16 hetest. Úgy tudom, hogy a lamináriás tágítás kíméletesebb. Lehet valami baj abból ha nem azt használták most, hanem a hegart? Félek, nehogy baj legyen a későbbiekben. Kontrollra egy hét múlva megyek.

2020. máj. 25. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a második miss. abnál mondtam az orvosomnak, hogy nem szeretném mégegyszer a tágítást (nekem annyira fájt, hogy majdnem elájultam).

Így megkímélt és anélkül műtött. Azóta született 2 gyerekem.

Nem gondolom, hogy nagy baj lenne.

2020. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is lamináris tágításom volt és én el is ájultan és borzasztóan fájt pedig akkor már szültem kétszer. Öszintén sajnálom. Igaz én addigra nagyon kikészűltem lelkileg és idegileg nekem 18 hetes volt a fiam ikrek voltak 11hetesen ment el az egyik.
2020. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!