Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » János kórház nőgyógyászati...

János kórház nőgyógyászati egynapos sebészetével milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

A héten lesz ott missed ab miatt műszeres befejezésem. Szerencsére nem voltam sosem az a betegeskedős típus, így bár lakcím szerint oda tartozom, nincs semmi tapasztalatom velük. Az eddigi ultrahangokon magánrendelésen voltam egy másik kórházban dolgozó dokinál, de mivel ő szabadságon van, maradt ez az opció.

A helyzetből adódóan nem vagyok épp a legjobb lelkiállapotban, így eléggé félek a műtéttől is. Mennyire emberségesek az orvosok, ápolók? Mennyire figyelnek arra, hogy ne rúgjanak bele még egyet a már amúgy is földön fekvőbe? Sajnos ez a második ilyen műtétem, az első teljesen máshol volt, ott szinte felénk sem néztek egész nap (nem igénylem, hogy babusgassanak, de amikor a wc-n kiccsusszant belőlem ez-az, akkor nem bántam volna, ha a következő órákban van lehetőségem valakit megkérdezni, hogy ez mégis rendben van-e és van-e vele teendő) és a kórházban töltött idő jelentősebb részét (4-5 órát) a folyosón várakozással töltöttem, az egynapos sebészeti osztályra való felvételre várva. Azt hiszem, ezt most nem bírnám végigcsinálni, ha nagyon rosszak a tapasztalatok, megfizetünk inkább egy magánklinikát.


2020. máj. 25. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszabb időt töltöttem ott kétszer.. Nagyon kedvesek, segítőkészek a nővérek. Az orvosokkal sem lesz bajod.
2020. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 2x voltam ebben a helyzetben, 1x 20 hetesen, 1x 9 hetesen. Mindkétszet a Jánosban. Csak jókat tudok róluk mondani. Nagyon empatikus mindenki. Ebben a szörnyű helyzetben legalabb attól nem kellett szenvednem, hogy hogyan bánnak velem.
2020. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő vagyok. Ha gondolod írj nyugodtan. Elég sok orvost ismerek.
2020. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!