Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés vérzés nélkül?

Vetélés vérzés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt hét szerdán voltunk első uh-on. Boldogan mentünk de sajnos csak üres petezsákot látott az orvos. Ezután hétfőn elmentünk a sajàt dokinkhoz, sajnos ő is csak üres petezsákot látott de már kisebb volt mint az előző héten. Viszont aggódok mert vérzés azóta se jelentkezett. A doki azt mondta nyugi várjunk még egy hetet! Na de mennyire normális ez? És meddig? Mikor kéne megjönnie? Kb 4 éve volt egy vetelésem. 9,5 hetesen de akkor el kezdtem vérezni ezért mentünk orvoshoz. Természetesen kitisztultam nem kellett művi beavatkozás. De ez most egészen más.volt már vki hasonló helyzetben?

2020. jún. 1. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Hány hetes vagy? Ha még csak 6-7 hetes akkor van remény. A két doki hogy más méretet mondott még adhat reményt. Szokták mondani hogy az elején még nehezebb mérni is nekik. Hátha csak elmérte másodjára. Drukkolok neked, remélem jól alakul. Próbálj pozitív maradni. De hogy a kérdésesre is válaszoljak: Nekem nem volt semmi vérzés. 9 hetesen leállt a szíve ezért műtéti befejezés kellett.
2020. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is üres petezsák volt nem rég, 3 hétre hívott vissza és már volt szívhang is.
2020. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én először a hatodik héten voltam orvosnál, akkor volt szívhang. Legközelebb a 11ik héten kellett menni, akkor már nem volt szívhang, nem tudni mikor halt el kb 7-8 hetes lehetett. Nekem 10+4ik napon indult el a vérzés.
2020. jún. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is csak a 9.héten uh.on tudtam meg,hogy kb.2 hete már nem élő terhesség,semmi vérzés vagy görcs nem volt.műtét lett a vége.
2020. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Sajnos nálam már nem kérdés hogy elment a baba. 8 hetesen voltam az 1. Ultrahangon akkor már üres 24mm-es petezsákot látott a doki. Majd 9 hetesen is megnézett az én orvosom ő is csak üres petezsákot látott ami már csak 16mm-es volt. Most vagyok 10 hetes viszont vérzésem nem volt azóta se. Ezért aggódok hogy miért nem indul be a tisztulás? Meg nem tudom hogy ilyenkor amikor az embrió már nem látszódik valószínűleg felszívódott, hogy zajlik ilyenkor a tisztulás?
2020. jún. 1. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:
1es vagyok: Nagyon sajnálom:( nekem embrió is volt azért is kellett a műtét. Ha elkezdett csökkenni akkor lehet felszívódik neked. Kitartást kívánok!
2020. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igen én is erre gondoltam hogy lehet ilyenkor a petezsák is felszívódik? Aztán megjön a rendes menstruáció?
2020. jún. 1. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondta el az orvos? Nekem 24mm volt a petezsák, volt benne embrió. Kaptam beutalót műtétre. És előtte el kellett (volna) mennem covid szűrésre. Másnap elkezdtem vérezni,(így nem mentem a tesztre) azt mondta az orvos hogy ha nem nagyon erősen vérzek akkor maradhatok itthon.
2020. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem üres volt már a petezsák. Nem volt embrió benne. Természetesen visszahívott 2 hét múlva. Csak kíváncsi voltam másnál ez hogy zajlott ilyen esetben hogy nálam nem volt és most sincs még vérzés. Volt már egyszer vetélésem de akkor elkezdtem vérezni így tudtuk hogy baj van. De szépen kiürültem nem kellett műtéti beavatkozás.
2020. jún. 2. 12:47
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon sajnálom hogy te is így jártál :(
2020. jún. 2. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!