Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hány missed ab vagy vetèlèsed...

Hány missed ab vagy vetèlèsed volt mire egèszsèges gyermeked született?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
0
2020. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 1 missed ab volt, jelenleg pedig 32 hetes terhes vagyok,remélem minden rendben lesz. Kolléganőmnek 3 baba ment el, 3 született egészségesen. Másik kollegina 1 m.ab,1 gyerek,1 m.ab, még egy gyerek. Sajnos tényleg rengeteg m.ab vagy vetélés van,amíg nem éltem át nem is tudtam,hogy ilyen gyakori.
2020. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy missed ab sajnos,rá 4 hónapra fogant meg a fiam,aki már 8 hónapos.
2020. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
4 várandósság - 4 gyermek.
2020. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Problémamentes terhesség után született a egészséges lányom. Aztán lett egy missed ab-om 8 hetes volt, nem volt szívhang, meg állt a fejlődése. Később terhes lettem a fiammal (elején véreztem, kaptam progeszteront), utána nem volt gond a terhességgel, egészségesen született a fiam.
2020. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Ezen mi a 0%? Bocs, hogy nem volt missed ab-om. Ki az a barom aki ezt lepontozza? Vagy volt, vagy nem volt, ez nem kívánságműsor
2020. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Egy missed ab volt, aztán két egészséges gyerekem született.
2020. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

#6 talán azért mert missed abosokhoz szólt a kérdés?? Én sem válaszolok a ki hány szál cigit szív egy nap kérdéshez hogy nullát, mert egyértelmű, hogy a dohányosok beszélgetnek egymás közt.


Kérdező, 1 volt, most teszteltem újra pozitívat, és bízom a legjobbakban.

2020. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
8 érdekes, szerintem sehová nem volt írva, hogy missed ab-osokhoz szól a kérdés, ebben az esetben nem is válaszoltam volna. Ellenben ha egy terhes nő aggódik és a gyk népességét akarja felmérni, akkor azokat is érdemes belevenni, akik nem vetéltek el, különben semmi értelme nincsen.
2020. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés kategóriába lett kiírva a kérdés. Vajon kikhez szólt volna?

A terhességek cirka 20%-a végződik "csak" vetéléssel hála az égnek, így nem is tudom miért akarna a kérdező közvéleményt kutatni pont ebben a témában, ami hála az égnek kevesebb nőt érint mint akit igen.

Én inkább úgy gondolom ő maga is átesett ezen, és arról akar statisztikát, hogy kivel hányszor esett ez meg egymás után többször.

2020. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!