Ez vetélés lehet?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, de orvoshoz csak jövő héten jutok el, a babáról semmit nem tudok, csak pozitív tesztjeim vannak.

Korábban már volt vetélésem, így most egy másik orvostól kaptam Utrogestant, biztos ami biztos alapon. Vérzés azóta sincs.

Azonban ma rettenetesen fáj a derekam, és pár napja feszül a hasam, mintha kő lenne benne. Nem görcs, de kellemetlen. Terhességi tüneteim nincsenek.

Az Utrogestan betegtájékoztatója írja, hogyha nem progeszteronhiany miatt elhal a terhesség, akkor a gyógyszer nem engedi lezajlani a vetélést. Ezek szerint lehete, hogy a derékfájás a vetélést jelzi, de jövő hétig még bennem lesz a halott babám? Vagy az is lehet hogy már egy hete nem él, de nem tud távozni?


2020. aug. 30. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg addig megnyugodni, amíg el nem jutsz a dokihoz. Derékfájás, görcsök egészséges, élő terhesség alatt is jelentkeznek. Szedj magnéziumot és pihengess.
2020. aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap alatt a méhnek 500 szorosára kell nőnie hogy elférjen benne egy 2-4 kilós baba. Helyet kell csinálnia, és ez a medencecsontok tágulásával, a méhtartó szalagok nyúlásával jár. Nem csoda hogy fáj a derekad, teljesen normális. Magnézium és pihi :)
2020. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni, szerintem túlaggódod. Nyugodj megy pihenj sokat, az orvos pedig majd megmondja a tutit, de addig is ne stresszelj fölölsegesen.
2020. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? :)
2020. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, minden rendben. Azóta minden jó hastájékon is
2020. szept. 3. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!