Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 10 hetesen spontán vetélés....

10 hetesen spontán vetélés. Kinek mi segített feldolgozni? Meddig vártatok a próbálkozással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos 10 hetes uh-n nem volt szívműködés a picinek. Azt mondta az orvos pár napja állhatott le a fejlődés a mérete alapján. Eléggé magam alatt vagyok. Mivel nem véreztem, nem volt panaszom sem, műteni kellett. 6 hetes vizsgálaton még minden rendben volt. Most 4 hétig tilos a házas élet. Október közepén megyek vissza vizsgálatra. Nem volt komplikáció a műtét alatt. Most vérezgetek, hol kevésbé, hol jobban. Kinek mi segített ebben a szörnyű helyzetben? Mikor estetek újra teherbe? A következő terhességgel minden jó volt? Tudom, van itt hasonló kérdés, de ki kellett írnom magamból.

2020. szept. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóról szóra az történt velem, ami veled. Annyi különbséggel, hogy én másik orvoshoz fordultam, mert úgy éreztem, hogy az akkori dokim, nem számol be nekem semmiről. Kiderült, hogy már akkor sem élt a babám, amikor ő nézte uh-n. Sose nézett szívhangot. Én görcsökkel mentem be végül a kórházba, hiába írták ki a műtét időpontját, előbb kellett végül bemenni. 9 hónapra rá lettem megint terhes. A tesójával pedig a szülés után 4 hónappal.

Nekem ami első körben segített az a műtét, mivel akkor megszűnt a fizikai fájdalom. A lelki meg a fizikai fájdalom együtt nekem nagyon sok volt. Aztán amikor kiengedtek kisírtuk magunkat a férjemmel. Legutolsó sorban az idő, és az hogy újra terhes lettem. Néha még eszembe jut, olyankor megnézem a 11 hetes ultrahang képét.

2020. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is nagyon sajnálom, hogy te is így jártál. Mi sajnos áprilisban jártunk így. Nálam se volt semmi tünet, csak mentem kontrollra, és ott derült ki, hogy leállt a szíve. Műtét lett nekem is. Sokáig sírtam, és sokáig magam alatt voltam. Vártam egy kicsit, tesómmal is 1 hétre rá tudtam beszélni róla(igaz közben is elsírtam magam) Én neten olvasgattam pozitív történeteket. Reménykedtem, hogy következő más lesz.

Mi lombikra járunk, így kicsit más a helyzet a teherbeeséssel. Júliusban mentünk újra lombikra, meg is tapadt, de 7.héten kiderült, hogy most pedig üres maradt a petezsák. Ismét műtét lett, mert 4 hét alatt sem tisztult ki. Most talán még nehezebb a jövőre gondolni. Most nem vagyok hajlandó menni lombikra amíg pár vizsgálatot nem csinálunk meg.

Remélem valaki ír neked pozitív történetet is. Jobbulást, és mihamarabbi sikert kívánok!

2020. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 6éves fiam azóta 2x volt missed ab (csak petezsák) az utolsó missed ab-ot most fejezték be szerdán sajnos én is teljesen padlón érzem magam..annyira el vagyok keseredve,hogy már úgy gondolom többször nem is próbálkozom de remélem túl leszek rajta és remélem te is
2020. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom lányok ...!!

Igen, talán nálunk is az idő, illetve egy újabb egészséges! terhesség segíthet. Nem tudom kinek mit javasoltak a várakozással. Van olyan, akinek több időre van szüksége főleg a lelke miatt és várnak pár hónapot. Én most úgy érzem ennek az ellenkezője leszek. Természetesen egy ciklust és a kontrollt megvárjuk. Tudom, hogy sosem fogom őt elfelejteni! De muszáj lesz valamilyen szinten elengedni, hogy teret adhassak egy új kis életnek. Csak ez most még nehéz. Próbálunk pozitívan gondolkodni, megtalálni a jót...


Még egy kérdés: akinek utána össze jött a baba, kellet szedni valamilyen hormon tartalmú készítményt várandósság alatt? Vagy csak simán vitamin? Gondolom ezt is orvosa válogatja ..


Nagyon köszönöm, hogy írtatok!

2020. szept. 28. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló helyzetben vagyok mint te. Nekem 1 hete volt a mutetem és jovoheten megyek a kontrollra. Ha ott minden rendben, max egy menzesz meg várunk és újra próbálkozunk. Majd mesélj kérlek nálatok hogy alakulnak a dolgok.
2020. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!