Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után, ha már nem...

Vetélés után, ha már nem vérzek, nem görcsölök, akkor valószínűleg minden rendben van?

Figyelt kérdés

Amikor utoljára látott orvos, akkor 12 mm nyálkahártya volt, más nem. Kaptam Ergam cseppet, a vérzés elég hamar elmúlt. Mivel ezt kórházban kaptam, azt mondták menjek vissza az sztk-ba kontrollra. A mondott időben nem tudtam menni, mert a háromból kettő napon nem rendelt a kezelőorvosom, a harmadikon pedig nekem nem volt jó, mert a férjem pont dolgozott a rendelési időben, a gyerekeket pedig nincs kire bízni olyankor.

Elmentem hát tegnap, nagy nehezen sikerült szereznem gyerekfelvigyázót. De elhajtottak az sztk-ban, mivel időpontom nincs, nem tudnak fogadni. (Nyilván nincs, hiszen a kórház nem adhatott oda, de egyébként is 1-1,5 hónappal később tudnak csak adni. Például mostanság lett volna az az időpont, amit augusztus végén adtak volna terhesség megállapításra. Arra a terhességre, amit két hete vesztettem el.) Azt mondták üljek be ma reggel és várjak. De nyilván azért mentem volna tegnap délután, mert a héten a férjem délelőttös. Egyszerűen nem vihetek magammal egy két éves gyereket egész délelőtt a váróban ülni, a rendelőbe meg be sem vihetem.

Szóval szívem szerint már vissza sem mennék. Csak félek, nehogy bajom legyen. Illetve nem tudom mi baj lehetne egyáltalán.


2020. okt. 6. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt h teljesen kitisztult e csak uh vizsgalattal tudjak megallapitani. Es miert nem mesz vissza a korhazba? Vagy kerj maganrendelobe idopontot, oke fizetos de fix az idopont. Ha szerencsed van kiurult es nincs mas dolog de ha nem akkor muteti befejezes kell.
2020. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
UH nélkül ezt neked senki sem fogja megerősíteni. Sajnos előfordul, hogy ideje hamar zár be a méhszáj és nem jön ki minden. Olyan is van, hogy nem tud bezárni teljesen. Emiatt is fontos a vetélés utáni kontroll. Tapasztalatból mondom. Neked is jó lesz, mert megnyugszol.
2020. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!