Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés művi befejezés...

Mamus80 kérdése:

Spontán vetélés művi befejezés nélkül?

Figyelt kérdés
Október 8-án 11 hetesen elvetéltem. Mire a kórházba értünk kevés vérzéssel de ultrahang szerint kiürültem. Kaptam méh összehúzó infúziót és másnap még egy ultrahang ami ismét azt mutatta kiürültem. A kérdésem az lenne hogy így 1 hét után még mindig vérezgetek és kissebb szövet darabok távoznak. Ez természetes? Ja és kicsit fájdogál szurkal a méhem.
2020. okt. 15. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer vételtem, pont tegnap voltam én is kontrollon. Nálam is minden rendben volt, hála Istennek szépen kiürültem.


Mindkét vetélésem más volt. De mindkettőnél véreztem kb. 1 hétig. Az elsőnél hatalmas görcseim voltak, nagy darabokban jött a vér belőlem, meg minden más. Heves volt, mint egy "kis szülés", meg aznap, mikor megkezdődött ki is jött belőlem minden, de még végeztem egy hétig utána és fáj, húzódott nagyon a hasam.


A másodiknál kisebb volt a terhesség, kevesebb volt a fájdalom is, de sokkal erősebb, mint egy menstruációs. Nem volt darabos vérzéssel, mármint csak pici darabkák, nem olyan csirkemáj szerű, mint az elsőnél.


Szóval teljesen normális, hogy vérzel még, egy menstruáció is napokig tart. Ez pedig annál komolyabb. És jó, hogy vérzel, mert ki kell jönnie annak, ami már nem oda való. Az interneten is írják, hogy 1-2 hét vagy akár több is lehet míg kitisztulsz. De nem is értem, nem mondta neked ezeket a szülésznő/orvos?

2020. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#véreztem/bocsi
2020. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De mondta csak már annyi orvosnál jártam és már nem igazán bízom bennük.3 nőgyógyászhoz jártam 5 héten keresztül és mind csak a száját tartotta a vetélés hallatán nem értik hogy történhetett. 9 hetesen bekerultem a kórházba vérzéssel akkor azt mondták 37mm-es elő embrió rá 2 napra felkeresem egy másik orvost mert a kórházból barnázás sál hazaengedtek és nem múlt utro mellett sem és aggódtam. A másik orvos 32mm-es elő embrió látott. Akkor már a 10 hetet betoltottem. Mikor aggódva kérdeztem hogy miért csökken a mérete azt válaszolta hogy még a mérettel ebben a korban nem kell bízni feltarkozik. De csak faggattam hogy miért kissebb azt mondta nyugodjak meg mert ez a uh gepektol is függ. Nincs semmi gond dobog a kis szíve és ficankol. Rá 1 hétre elvesztettem a babát. Most meg csak a szájukat tátják.
2020. okt. 16. 14:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Felzárkózik
2020. okt. 16. 14:28
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én idén februárban vetéltem spontán kb 10 hét 5 nap körül, erős görcsökkel és heves vérzéssel. A kórházban (Anglia) azt mondták hogy kb két héten át vérezgetni normálus még, mennyisége csökkenő tendenciát kellene mutasson. Azt javasolták akkor mindenképp menjek vissza ha két hét után még mindig vérzek és ha 3 hét után is még pozitív lenne a teszt. Kereken 2 hétig vérezgettem, az első héten még simán ürültek szövetdarabok is amik előtt mindig görcsöltem is (pedig a vetélés kezdetén pár órán át tenyérnyi "csirkemájszerű" darabok távoztak). De a vérzés mennyisége egyértelműen csökkent, a második hétre már inkább pecsételés lett. A teszt is halványodott, harmadik hétre totál negatív lett. Kontrollra nem hívtak vissza (ezen mondjuk "kicsit" fennakadtam akkor), de szerencsére minden rendben. Most 31 hetes kismama vagyok.Remélem minden jól alakul veled, bár tudom vetélés után kevés, ami vigasztalni tud.
2020. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nálam is csökkent mostmár csak barnázom. Gratulálok a babához!
2020. okt. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!